İhale ilanları - 15 Eylül 2015

Dilovası’nda yol yapım ihalesi Dilovası Belediyesi tarafından Orhan Mahallesi Bağdat Caddesi’nde yol yenileme ve bakım çalışmaları amacı ile hizmet...

BÜYÜT

Dilovası’nda yol yapım ihalesi

Dilovası Belediyesi tarafından Orhan Mahallesi Bağdat Caddesi’nde yol yenileme ve bakım çalışmaları amacı ile hizmet alım işi ihalesi yapılacak. Açık ihale usulü ile yapılacağı duyurulan ihalenin 1 Ekim Perşembe günü saat 11.00’de gerçekleştirileceği bildirildi. İhaleyi kazanan firmaya sözleşmenin yapıldığı tarihten itibaren 7 gün içinde yer tesliminin yapılacağı, işin ise 160 takvim günü içerisinde tamamlanmasının gerektiği bildirildi.

 

Büyükşehir, yol yapım hizmeti alacak

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından Gölcük ilçesi Hisar Deresi mevkiinde bulunan yan yolların kavşakların yapım işi hizmet alımı için bir ihale gerçekleştirilecek. 21 Eylül Pazartesi günü saat 11.00’de yapılacağı açıklanan ihaleyi kazanan firmaya sözleşmenin imzalanmasının ardından 10 gün içinde yer tesliminin yapılacağı, işin de 400 takvim günü içinde tamamlanmasının gerektiği bildirildi.

 

Kandıra’da icradan arazi satışı yapılacak

Kandıra İcra Dairesi tarafından bir adet taşınmazın satışı düzenlenecek olan ihale ile yapılacak. 18.962,47 metrekare büyüklüğündeki Orhan Mahallesi’ndeki taşınmazın satışının açık artırma usulü ile yapılacağı bildirildi. 5 Ekim Pazartesi günü saat 10.30’da yapılacağı açıklanan ihale ile satılacak olan arazi için belirlenen tahmini bedelin ise 21.069,41 TL olduğu açıklandı.

 

Çalköy’de satılık arsa

Kandıra İcra Dairesi tarafından bir adet taşınmazın satışı ihale ile yapılacak. 773,18 metrekare büyüklüğündeki Çalköy mevkiinde taşınmazın satışının açık artırma usulü ile yapılacağı bildirildi. 5 Ekim Pazartesi günü saat 10.20’de yapılacağı açıklanan ihale ile satılacak olan arazi için belirlenen tahmini bedelin ise 948 TL olduğu açıklandı.

 

Büyükşehir’den büro satışı

Büyükşehir Belediyesi tarafından bir adet taşınmazın satışı için bir ihale düzenlenecek. İzmit Tepecik Mahallesi’ndeki 58 numaralı büronun satışı 30 Eylül Çarşamba günü saat 10.48’de Belediye Encümen Salonu’nda yapılacak. Büro için belirlenen tahmini bedelin ise 36 bin 650 TL olduğu açıklandı.

 

Büyükşehir Encümeni büro satışı yapacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından bir adet taşınmazın satışı için bir ihale düzenlenecek. İzmit Tepecik Mahallesi’ndeki 59 numaralı büronun satışı 30 Eylül Çarşamba günü saat 10.51’de Belediye Encümen Salonu’nda yapılacak. Büro için belirlenen tahmini bedelin ise 36 bin 650 TL olduğu açıklandı.

 

Büyükşehir’den kazı ihalesi

Büyükşehir Belediyesi kazı çalışması hizmet alımı için bir ihale gerçekleştirecek. 21 Eylül Pazartesi günü saat 11.00’de belediyenin ihale işleri şube müdürlüğünde yapılacak olan ihaleyi kazanacak olan firmanın toplam olarak 58 bin 950 metreküp dolayında yarma kazı işlemini gerçekleştireceği kaydedildi.

 

İcradan satılık araç

Kocaeli 4. İcra Dairesi tarafından bir adet taşınırın satışı için açık artırma usulü ile ihale gerçekleştirecek. 8 Ekim Perşembe günü saat 15.20’de yapılacak olan ihale ile 2012 model Seat marka otomobil satılacak. Araç için takdir edilen satış fiyatının ise 24 bin TL olduğu açıklandı. İlk ihalede araca alıcı çıkmaması durumunda ikinci ihalenin 27 Ekim Salı günü yapılacağı kaydedildi.

15 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR