AKP’lilerin gündemi miting

  AKP Dilovası Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) yönetimi, ilçe binasında bir araya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İlçe başkanı Os...

BÜYÜT

 

AKP Dilovası Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) yönetimi, ilçe binasında bir araya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İlçe başkanı Osman Akbulut başkanlığında yapılan toplantıya belediye başkanı Ali Toltar da katıldı. AKP’liler, yarın Başbakan Erdoğan’ın katılımı ile yapılacak olan büyük seçimle ilgili son gelinen noktayı değerlendirdiler.

 

MİTİNG KONUŞULDU

3 Ağustos Pazar günü saat 15.00’de yapılacak olan Kocaeli mitingin önemine vurgu yapan il başkanı Osman Akbulut, adayımız Recep Tayyip Erdoğan. Başbakan olarak son kez ilimize gelecek. 30 Mart sürecindeki gibi büyük bir coşku bekliyoruz” dedi. Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine vurgu yapan Akbulut, “Bu seçim Türkiye için çok önemli. Tarihi bir olay. Halkımız ilk kez cumhurbaşkanını seçecek. Milletimizin adayı ve destekleyeceği kişi Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

 

DİLOVASI ÖNCÜ OLACAK

Öte yandan toplantıda konuşan belediye başkanı Ali Toltar da, 10 Ağustos’ta Türkiye yeni bir başlangıç yapacak. Başbakanımızın, Çankaya Köşkü’ne çıkabilmesi için hepimize görevler düşüyor. Dilovası bugüne kadar her zaman AK Parti’ye destek oldu. Sürekli yeni rekorlar kırdı. Aynı beklentimiz 10 Ağustos seçimi için de geçerlidir. İlçemiz desteğini Erdoğan’a verecektir” dedi.

01 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR