MHP Karamürsel’de Kılınçsoy’la yola devam

MHP Karamürsel İlçe Teşkilatının kongresi yapıldı. Mevcut İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy’un yeniden aday olduğu kongre Karamürsel Kültür Merkezi’nde ge...

MHP Karamürsel İlçe Teşkilatının kongresi yapıldı. Mevcut İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy’un yeniden aday olduğu kongre Karamürsel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. 400 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 19 asil ve 18 yedek yönetim kurulu üyesinin yanı sıra 21 il delegesi belirlendi.

 

GENİŞ KATILIM

Kongreye MHP MYK üyesi Figen Tosuner, İl Başkanı Aydın Ünlü, eski Milletvekilleri Kemal Köse, Cumali Durmuş, Başiskele İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz, Gölcük ilçe Başkanı Hüseyin Çıldır, MHP İl Başkan Adayı Selim Çakır, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Ali Karacan, il yöneticileri, ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.

 

“MHP SON UMUT”

Divan başkanlığına Figen Tosuner, katip üyeliğe ise İlçe Sekreteri İlhan Özak ve MHP Karamürsel Meclis üyesi Selman Açık seçildi. Kongrede ilk olarak Aydın Ünlü konuştu. Salonun kalabalık olmasına dikkat çeken Ünlü, ‘’Kongre tek adaylı geçeceği için salonda bu kadar heyecan beklemiyorduk. İşte bu kalabalık, Karamürsel’de Orhan Kılınçsoy ve ekibinin başarılı olacağının göstergesidir. Biz Karamürsel İlçe Teşkilatına bir fırsat daha veriyoruz. Alın bu üç hilali Karamürsel’de iktidar yapın. Bu milletin son umudu MHP’dir’’ dedi.

 

“BİZ BAŞBUĞ’UN ADAMIYIZ”

Ardından söz alan Orhan Kılınçsoy, “Bu kutsal görevi arkadaşlarımızla iyi kötü bu yerlere getirdik. Parti büyüklerimiz bize siyaset müptezelliği yaptı. Masada herkesle birlikte oturduk. Yerel seçimlerde bu siyaset müptezelleri bizim partimizin adayını sattılar. Hiçbirine hakkımı helal etmiyorum. Ülkücülük şahsiyet ister. Sizler ülkücü falan değilsiniz. Biz rahmetli Başbuğ’un adamıyız” açıklamasında bulundu.

 

ORHAN KILINÇSOY’UN YÖNETİM LİSTESİ

Metin Tumbul

Barış Sönmezler

Güven Çıkmış

İsmail Evsek

Hayrettin Karacaer

Gökhan Eraslan

Birgül Görkem

Bünyamin Kaplan

Gülhan Gökgün

Çetin Öksüz

Ayhan Akgüz

Hüseyin Uzun

Salih Akkuş

Hülya Şenel Demirler

Sanahattin Özkan

Serdar Aksu

Naci Özen

Mustafa Sözer

 

İL DELEGE LİSTESİ

Orhan Kılınçsoy

Barış Sönmezer

Metin Tumbul

Salih Akkuş

Güven Çıkmış

İbrahim Usta

Selman Açık

Bünyamin Kaplan

İlhan Özak

Çetin Öksüz

Halil Yardım

Emre Ateş

Hayrettin Karacaer

Birgül Görken

Hüseyin Uzun

Serkan Gülçiçek

Serdar Aksu

Sibel Karslı

Hatice Demirok

Mesut Çeker

Sabahattin Özkan

20 Aralık 2014 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR