Gebze Center, okullar açılmadan çocukları itfaiyeci olmaya çağırıyor

Çocukların okullar açılmadan son haftalarını hem eğlenip hem de öğrenerek geçirmelerini isteyen Gebze Center, itfaiyeci günleri düzenliyor.   Yönet...

BÜYÜT

Çocukların okullar açılmadan son haftalarını hem eğlenip hem de öğrenerek geçirmelerini isteyen Gebze Center, itfaiyeci günleri düzenliyor.

 

Yönetimi JLL Türkiye tarafından yapılan Gebze Center, bölge halkı ve AVM ziyaretçileri tarafından ilgiyle karşılanan etkinliklerini sürdürüyor. Son etkinliğinde çocuk ziyaretçilerini düşünen Gebze Center, okullar açılmadan çocukları hem eğlendirip hem de itfaiyecilik ile ilgili bilgileri öğretmeyi planlıyor.

 

16-20 Eylül 2015 tarihleri arasında minik ziyaretçiler itfaiyecilikle ilgili bilmek istedikleri her şeyi Kahraman İtfaiyeciler Okulu’nda öğrenirken eğlenceli vakit de geçirecek.

 

Etkinlik kapsamında çocuklar; yangın neden çıkar, çakmaklarla oynamalı mıyız, yangını kim söndürür, yangın nasıl söndürülür gibi soruların cevapları alırken, atölye çalışmaları kapsamında da keyifli dakikalar geçirme fırsatı da bulacak. Kayıt alanında kostümlerini alanlar çocuklar 30’arlı gruplar halinde atölyeyi tamamlayarak sertifika sahibi de olacaklar.

11 Eylül 2015 Kocaeli- EkonomiYÜKLENİYOR