Çavuşoğlu çok sert..!

Çavuşoğlu'ndan yaylım ateşi!..Derincespor Kulüp Başkanı Şahin Çavuşoğlu, gazetemize zehir zemberek açıklamalar yaptı. Derince Belediye Başkanı Ali Hay...

Çavuşoğlu'ndan yaylım ateşi!..Derincespor Kulüp Başkanı Şahin Çavuşoğlu, gazetemize zehir zemberek açıklamalar yaptı. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut'a öfke kusan Çavuşoğlu, kulübün satışı ile ilgili aldığı karardan vazgeçtiğini belirtti

 

BİZİ YOK ETMEK İÇİN HER ŞEYİ YAPIYOR

Gazetemize açıklamalar yapan Derincespor Kulüp Başkanı Şahin Çavuşoğlu, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut'a adeta öfke kustu ve şunları söyledi: Derince belediyesinin başkanı makama oturduğu ilk günden beri bizimle uğraştı, 1 dakika rahat durmadı. Geceleri uyurken bile "Derincespor'u nasıl yok ederim" hayali ile yaşadı.

 

KULÜBÜ AL DEDİK, ORALI BİLE OLMADI

Bakanlığa, savcılığa, gidebileceği, uzanabileceği her yere gitti. Bizim başarısız olmamız için yapmadığı iş kalmadı. Sürekli bir intikam duygusu taşıdı. Zamanında "Al kulübü" dedik, "Ne yaparsan yap" dedik. Oralı bile olmadı. Neymiş "Kulübü AŞ. yaparken ona neden sormamışız" Ya sana ne..! Sen o aralar piyasada yoktun ki senle konuşayım, senle muhatap olayım. Sonrasında biz adım attık, yanaşmadı. Başka yerlere kızıp acısını bizden çıkardı.

 

İNSANLARI TÖHMET ALTINDA BIRAKTI

Bizi çıkar sağlamakla suçladı, şirket üzerinden para kazandığımızı anlattı, hatta 24 Mayıs'ta şikayet edecek kadar cüretsizleşti. Yönetimdeki diğer arkadaşları da zan altında bıraktı. 2 yöneticiye baskı yaptı, yıldırdı. Birisine "Çenesuyu'nun bayiliğini sana vereceğim, diğer türlü sen bilirsin" diyerek adamın ekmeği ile oynadı. Yönetici istifa etti ve o bayiliği de yöneticiye vermedi.

 

AHİRETTE KARŞISINDA OLACAĞIM!..

Geldiğim günden bu güne kadar neler yapılmış neler edilmiş hesap-kitap işlerine birlikte bakalım. Neticede bir şirket bu. Kaydı var kuydu var. Para mı kazanmışım, para mı kaybetmişim, gelsin kendi gözleri ile gerçeği anlasın. Bizim üzerimize attığı suçu da temizlesin!.. İnsanlara çamur atmak kolay, temizlemek zordur. Şuna eminim ki Derince'nin belediye başkanı bunu temizleyemeyecek. Bu Dünya'da olmasa bile, Ahiret’te hesap verecek!.. Ve ben orada da karşısında olacağım.

 

BU NASIL BİR HIRSTIR

Derince'nin Belediye başkanı o kadar art niyetli bir şekilde olaya bakıyor ki, bundan 1 hafta önce kapımıza zabıtayı gönderiyor ve yerimizi mühürlemeye kalkıyor. Bu nasıl bir hırstır, nasıl bir duygusuz tavırdır. Şu da var, yarın ne olur, ne biter bilemeyiz. Bizim tesislerin mühürlenme durumu ile ilgili bir bilgim yok. Bayramdan sonra da tesislere gelineceği ile ilgili bir bilgi geldi. Avukatımız ile konuyu yakından takip ediyoruz.

 

DERİNCE BELEDİYESİ'NE FAYDAM OLDU

Kulüpler şirketleşiyor. Dernekler Yasası'na göre yönetilen kulüp kalmayacak. Kısacası devlet ile ben karşı karşıya kalacağım. 3 yıldır Derincespor'u TFF dışındaki gelir harici tek delikli kuruş destek almadan yönettim. Derince'nin Belediyesine doğal olarak çok fayda sağladım. Eğer bu kulüp Derince Belediyesi'nin güdümünde yürütülseydi 3 yılda en az 6 milyon lira kasasından çıkacaktı. Tabii ki bu para halkın parası olacaktı.

 

ART NİYETLİ OLSAYDIM

TFF'den bize yılda 1 milyon lira geldiyse, benim yıllık harcamam 3 milyonu buldu. Kulüp idare edenler bu anlattığımı çok iyi bilir. Adım atsan cebinden para çıkar. Ama beyefendi bu işleri anlamaz. O, 2 yıldır bölgesindeki takımların küme düşmesine seyirci kalsın. Eğer ben art niyetli olsaydım, bu kulübü benden almak isteyenlere baştan verirdim. Her sezon sonu teklifler geldi, herkese yol verdim "Hayır, ben bu işi seviyorum, ben bu takımı başarıya götüreceğime inanıyorum" diyerek çalıştım, çabaladım.

 

BİZ KAZANDIKÇA KUDURDULAR

Sürekli önüme engel çıkardılar, sürekli didiştiler. Aldığımız her yenilgiden sonra göbek attılar. Kazandığımız maçlardan sonra üzüldüler. Kısacası Derincespor'u bitirme umudu ile yaşadılar. Artık çok yoruldum. "Keşke zamanında kulübü verseydim" diyorum. Daha önce söylediğim bir lafım var. Deniz kenarında da olsa, çakıl taş üzerinde de olsa mücadele etmemiz lazım. Paramızın gittiğine değil, bunlarla uğraştıklarımıza, psikolojilerimizin bozulduğuna üzülüyorum. Bu kadar bedel ödeyip bunları çekmek ne kadar akıllıca?..  Erdem ÖVÜÇ

05 Temmuz 2016 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

derinceli - haklısın başkan haydar bulutun bu kadar kin tutacağını hiç kimse hesap edemedi

Yanıtla . 0Beğen 05 Temmuz 14:49
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR