Doğan’ın yine doktorluğu tuttu

Zaman zaman kent kamuoyunda bu yönü ile gündeme gelen Doğan, özellikle milletvekili olduğu dönemde kentin sağlık alanında gelişmesi için yaptıkları i...

Zaman zaman kent kamuoyunda bu yönü ile gündeme gelen Doğan, özellikle milletvekili olduğu dönemde kentin sağlık alanında gelişmesi için yaptıkları ile de bilinir.

Haliyle Doğan’ın en hassas olduğu konulardan biri de sağlık.

Nerede yaralanma ve bayılma gibi bir olaya şahit olsa hemen gider sağlık ekipleri gelene kadar ilk müdahaleyi bizzat yapar.

Sağlık sorunu yaşayan vatandaşlarla yolda karşılaşsa mutlaka durumlarını sorar, yapılması gereken bir şey varsa yardımcı olmak ister. Geçtiğimiz günlerde de böyle bir durum yaşandı. Yolda karşılaştığı ve gözünden rahatsızlığı bulunan bir yaşlı vatandaşın halini soran Doğan, kendisine geçmiş olsun dileklerini ileterek sağlık durumu hakkında bilgiler aldı.

12 Kasım 2015 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR