Derince Sedaş Tek “Vira Bismillah” dedi

Önceki gün yapılan olağan üstü genel kurulu sonrasında yönetim kurulu üyeleri kendi aralarında görev bölümünü yaptı. Derince Belediyesi sosyal tesisl...

BÜYÜT

Önceki gün yapılan olağan üstü genel kurulu sonrasında yönetim kurulu üyeleri kendi aralarında görev bölümünü yaptı. Derince Belediyesi sosyal tesislerindeki akşam yemeğinde bir araya gelen yeni yönetim, Derince Sedaş Tekspor olarak yola devam edileceğini açıkladı. 78 üyesi bulunan Kocaeli Sedaş Tekspor olağan üstü genel kurulunda üyeler gündemde bulunan maddeleri oy birliği ile kabul etti.  Derince Sedaş Tekspor olarak kabul edilen kongrede adres değişikliği, yönetim kurulu üye sayısının 11 kişiden 15 kişiye çıkarılması oy birliği ile kabul edildi. Eski Başkan Fuat Ayvalık, başkanlık görevini eski Derince Birlikspor başkanlarından Cevat Aygün’e teslim etti. Derince Sedaş Tekspor yönetim kurulunda eski Derince Birliksporlu futbolcular ve yöneticiler ile birlikte 11 kişi yer aldı. Derince Sedaş Tekspor, üç yıl içinde Amatör Süper Lig’de oynamak için güçlü kadro kurmayı hedefliyor.

 

YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİ

Derince Sedaş Teksporda başkanlığa Cevat Aygün getirilirken, Başkan Yardımcılığına Abdülmuttalip Çimen ve eski başkan Fuat Ayvalık, As Başkanlığa Osman Yusuf Cömert, Genel Kaptanlığa Hasan Yalçın, Futbol Şube Sorumluluğuna Necdet Yüca, Futbol Şube Sorumlu Yardımcılığına Mehmet Zeki Şahin, Muhasipliğe Haluk Akyüz, Muhasip Yardımcılığına Ufuk Yükselmiş, Alt Yapı Koordinatörlüğüne Mehmet Subaş, Alt Yapı Koordinatör Yardımcılığına Ahmet Acıyan, Salon Sporları Sorumluluğuna Hüseyin Demirkol, Hukuktan Sorumlu Başkanlığa avukat Mehmet Ali Karaaslan, Hukuktan sorumlu Başkan Yardımcılığına Mustafa Enes Savaş, üyeliğe ise Yasin Yaman atandı.  Denetim Kurulu asil üyeleri Ömer Mustafa Cömert, Hayri Çelikkol ve Uğur Sayaroğlu, KASKF Delegeleri Cevat Aygün, Osman  Yusuf Cömert ve Abdülmuttalip Çimen olarak belirlendi.

 

CEVAT AYGÜN KONUŞTU

Derince Sedaş Tekspor Kulüp Başkanlığına seçilen Cevat Aygün ise yaptığı açıklamada; “20 Kasım 1984’te Kocaeli Sedaş Tekspor adı ile kurulan kulübümüzün adını Derince Sedaş Tekspor olarak değiştirdik.  Bu kulübe uzun yıllardır emek veren tüm yönetici ve başkanları yürekten kutlarım. Kulübün kapanma tehlikesi olduğu için sahip çıktık. Gençlerimizde sahip çıkmamızı istedi bizde sırt dönmedik. Bu işte bize yardım eden daha doğrusu ön ayak olan Fuat Ayvalık ve Abdülmuttalip Çimen kardeşlerimize teşekkür ederim. Bu sezon U-15 ve U-17 Ligi’ne katıldık. 17 Ocak’ta başlayacak olan 2. Küme’ye de katılacağız. Aralık’ta da sezonu açacağız” dedi. Aygün olağan genel kurul hakkında ise “3 yılda bir yapılacak. Amacımız üç yıl içinde bu takımı Amatör Süper Lig’de zirveye oynayan bir takım yapmaktır.   Bundan sonra Derince Sedaş Tekspor’un iyi yerlere gelmesi için hep birlikte çalışacağız” dedi.

06 Kasım 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR