Adalet Partisi, Şahinler’e göre Demirel’in vasiyeti!

Bu partilerin ve devamlarında kurulan Demokrat Parti’nin de bugün ülke genelinde yarım puanın da altında bir oy oranına sahip olduklarını düşünecek o...

Bu partilerin ve devamlarında kurulan Demokrat Parti’nin de bugün ülke genelinde yarım puanın da altında bir oy oranına sahip olduklarını düşünecek olursak, ‘yok olma’ sözünün yerinde bir ifade olduğunu savunabiliriz.

Fakat partinin başta eski yüzleri olmak üzere bir bölümü hala bu gerçeği kabullenemiyorlar.

Hatta Demokrat Parti’den kendilerine pay çıkaranlar kurdukları Adalet Partisi ile hem yeniliğe kapılarını kapatarak gelenekçi yapılarını sürdürüyor, hem de durumdan vazife çıkartarak gelecek adına ilginç bir çaba içine giriyorlar.

Dahası bu çabanın içinde bulunanların genel düşüncesi partinin kuruluşunun merhum Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in mirası olduğunu, kuruluşunun da Demirel’in vasiyeti üzerine gerçekleştiği belirtiliyor.

Bunu savunanlardan biri de DP çizgisinin önemli isimlerinden olan Halil İbrahim Şahinler.

Sosyal medyayı sıklıkla kullanan Şahinler, yaptığı her paylaşımında, Adalet Partisi’nin baba ocağı olduğunu belirterek Süleyman Demirel’e vurgu yapıyor.

16 Kasım 2015 Kocaeli- Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

03

MAHİR AKKAR - Sayın Vecdet ÖZ kesinlikle gerçek olmayan bu iddiayı, siyaseten kazanç elde edebilmek için ortaya atmıştır.

Rahmetli SÜLEYMAN DEMİREL'le bir kare fotoğrafı dahi yoktur ve camiada da tanınmamaktadır.

Yanıtla . 0Beğen 16 Kasım 13:58
02

MAHİR AKKAR - Rahmetli SÜLEYMAN DEMİREL'in ADALET PARTİSİ Genel Başkanı Sayın Vecdet ÖZ'e

"ADALAT PARTİSİ'ni kurması ve yeniden topluma kazandırması" şeklinde bir vasiyeti

kesinlikle yoktur. ADALET PARTİSİ GİK üyesi olarak iddia ediyorum.

GSM :0532-2735152

Yanıtla . 0Beğen 16 Kasım 13:58
01

MAHİR AKKAR - Yorumum tamamlayamadan kayboluyor. Sizi telefonla arayacağım.ADALET PARTİSİ GİK üyesi MAHİR AKKAR:GSM :0532-273 51 52.

Yanıtla . 0Beğen 16 Kasım 13:58
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR