Sepaş, Santek’13 fuarında sanayiciler ile buluşuyor

Marmara Bölgesi içinde verdiği elektrik satış hizmetini genişleterek, tüm Türkiye’ye açılma vizyonuyla hareket eden SEPAŞ, SANTEK’13 Fuarında, fuara k...

BÜYÜT


Marmara Bölgesi içinde verdiği elektrik satış hizmetini genişleterek, tüm Türkiye’ye açılma vizyonuyla hareket eden SEPAŞ, SANTEK’13 Fuarında, fuara katılan ve ziyarette bulunan tüm serbest tüketicilere özel indirimli tarife konusunda bilgi vermeyi hedefliyor.

SANTEK’13 Doğu Marmara Sanayi ve Endüstri Fuarına katılan SEPAŞ; sanayiciler, küçük ve büyük ölçekli KOBİ’ler ile ticarethanelere, özel indirimli tarifelerini tanıtıyor.Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli, Eski Gölcük yolu üzerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kapalı fuar alanında gerçekleşecek SANTEK’13 Fuarında, Doğu Marmara’nın sanayi ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kuruluşları ile yurtiçi ve yurtdışı sektör temsilcilerini 24-27 Eylül 2013 tarihlerinde ağırlayacak. Marmara Bölgesi içinde verdiği elektrik satış hizmetini genişleterek, tüm Türkiye’ye açılma vizyonuyla hareket eden SEPAŞ’ta kendi standında genişlettiği hedef kitlesi ile buluşacak, ziyaretçilere serbest tüketici olarak elde edecekleri avantajlar hakkında bilgi verecek.

FAALİYETLER TANITILACAK


Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Şirketler Grubu ile Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Grubu’nun oluşturduğu AKCEZ ortak girişimi bünyesinde hizmet veren SEPAŞ, Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce ve Gebze illeri yanında, Türkiye’de her geçen gün gelişerek büyüyen elektrik perakende satış sektörünün tecrübeli oyuncularından biri olarak katıldığı Fuarda SEPAŞ’ın sektördeki deneyimi ve elektrik satış faaliyetlerini tanıtacak.

ÖZEL İNDİRİM TARİFELERİ

SEPAŞ Genel Müdür Vekili Mustafa Ensari, “Sadece Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de değil, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilere hizmet verme hedefiyle çalışma alanımızı her geçen gün genişletiyoruz. Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerinden biri olan Kocaeli’de SANTEK’13 Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji fuarına katılan ve ziyarette bulunan ticarethane, küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşlar ile görüşmeyi ve onlar için özel indirimli tarifeler oluşturmayı hedefliyoruz” dedi. Ulusal ve uluslararası işbirliklerinin desteğiyle enerji sektöründe lider şirketlerden biri olmayı hedefleyen SEPAŞ Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Konya illerinde de faaliyetlerini yoğunlaştırmayı planlıyor.

26 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR