Başkan Baran’dan anlamlı destek

Belediye Başkanı Ismail Baran, açıklamalarında 10 Ağustos'ta yapılacak Köşk yarışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sonuna kadar destek olduklarına...

Belediye Başkanı Ismail Baran, açıklamalarında 10 Ağustos'ta yapılacak Köşk yarışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sonuna kadar destek olduklarına vurguladı.

 

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin Türk demokrasisi için bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Başkan Baran, Körfez’in bu seçimlerde verdiği destekle adından söz ettireceğine inandığını belirtti. Cumhurun ilk defa kendi başkanını seçme şansına sahip olduğunu ifade eden Baran, Türkiye’de siyasetin önemli bir gelişme kaydettiğini sözlerine ekledi.

 

Türkiye Cumhuriyetinin hedefleri doğrultusunda ilerlemesi için tarihi bir dönemeç olan 10 Ağustos tarihinde Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermenin bir önemine değinen Başkan Baran; ‘’Yeni Türkiye için Başbakanımız Cumhurbaşkanı Adayımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan bulunmaz bir fırsattır. 2002 yılı öncesi Türkiye ile bugünkü Türkiye çok farklı. Darbelerle, yıkılmak istenen hükümetimiz ve hükümetlerin Başbakanı bugün cumhurbaşkanı adayı. Uzun Adam, Yiğit Adam ve Halkın Adamı, milli iradenin gücünü arkasına alarak çatı’ya gereken cevabı 10 Ağustos’ta verecek. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’a 3. Köprü, 3. Hava alanı, Türkiye’yi dünya ekonomileri arasında ilk 10’a çıkarma, bölgesel güç olma noktasında daha etkin olabilme ve İslam ülkelerinin gür sesi, zalimlerin korkulu rüyası, kimsesizlerin kimsesi Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan yeni Türkiye’nin mimarı olacak’’ dedi.

 

Son olarak Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran yapmış olduğu basın açıklamasında bu dönemde Türkiye’nin daha güçlü olması, Türkiye’deki güven ve istikrar ortamının devam etmesi, Türkiye’nin gelişmesi ve kalkınması için bu seçimlerde Körfez halkının engin sağduyusuyla birlikte cumhurbaşkanı olarak ilk turda seçileceğine inancının sonsuz olduğunu ve yeni Türkiye’nin mimarına şimdiden çıktığı bu yolda hayırlı olmasını dileyerek açıklamasını noktaladı.

07 Ağustos 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR