Önemli noktalarda büyük hareketlilik

Edinilen bilgilere ve iddialara göre İl Emniyet Müdürlüğü, Gölcük Donanma Komutanlığı ve Cengiz Topel Havalimanında büyük bir hareketlilik yaşanıyor....

Edinilen bilgilere ve iddialara göre İl Emniyet Müdürlüğü, Gölcük Donanma Komutanlığı ve Cengiz Topel Havalimanında büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Sosyal medya üzerinde dönen "ikinci dalgayı gerçekleştireceğiz" mesajları üzerine İl Emniyet Müdürlüğü önünde geniş güvenlik önlemleri alındığı iddia edildi.

BİNBAŞI KENDİNİ KİLİTLEDİ

Ayrıca bir hareketlilik ise Gölcük Donanma Komutanlığı'nda yaşandı.  Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, gözaltına alınan ve tutuklanan askerlerin evlerinde arama yapmak ve yeni gözaltılarda bulunmak için Gölcük Donanma Komutanlığına gitti. Bu esnada gözaltına alınmak istendiği ileri sürülen bir binbaşı kendisini donanmada bulunan bir hucumbota kilitledi. İçeride ikna edilme çalışmalarının devam ettiği öğrenildi. Yaşanılan bu gelişmelerle beraber Gölcük Donanma Komutanlığı'nın önüne iş makineleri çekildi ve kesinlikle kimsenin giriş ve çıkışına izin verilmediği belirtildi.

 

hucummm.jpg

 

CENGİZ TOPEL'DEN SİLAH SESLERİ İDDİASI

Bir diğer haretlilik ise Kocaeli Cengiz Topel Havalimanın'da yaşanıyor. Edinilen bilgilere ve iddialara göre Cengiz Topel Havalimanı'nda sayıları 7'yi bulan askeri helikopterin kalkış yaptığı ardından ise havalimanında silah sesleri geldiği iddia edildi.

EMNİYET TEYAZUKKZA GEÇTİ

Kentte bunlar yaşanırken polis telsizlerinden geçen anonslarda kentte verilen alarmın doğrulayıcısı oldu. Polis telsizinden geçen talimatta; Askeriye önlerinin kapatılacağı ve giriş-çıkışlara kesinlikle izin verilmeyeceği öğrenildi. Gölcük Donanma Komutanlığı, EDOK Muhabere Komutanlığı, Hava Üst Komutanlığında önlemler en üst düzeye çıkartıldı. Hareketli saatlerin yaşandığı kentimizde tüm emniyet yetkileri teyakkuz halinde bulunuyor. 

 

 

 

21 Temmuz 2016 Kocaeli- AsayişYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Posco eleman alacak mask
Posco eleman alacak

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR