“İktidarın yağdanlığı olmayız”

        AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ve yönetim kurulu üyeleri önceki gün bir dizi ziyaretlerde bulundu. Türk-İş Sendikası’na ziyaret gerçekleştiren...

BÜYÜT

 

 

 

 

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ve yönetim kurulu üyeleri önceki gün bir dizi ziyaretlerde bulundu. Türk-İş Sendikası’na ziyaret gerçekleştiren Civelek, umre ziyareti öncesinde helallik de istedi. “1 Mayıs artık ölümlerle ve faili meçhullerle alınmasın” diyen Civelek, “1 Mayıs, bayram ve tatil anlayışı ile yapılsın. Mikrofonlardan memnun olunmayanlar söylensin ve 1 Mayıs bir bayram havasında geçsin” dedi.

 

GÜZEL BİR SEÇİM ATMOSFERİ

Türk-İş Bölge Temsilcisi Adnan Uyar ise, “Taksim meydanın açılması da sizin iktidarınız sayesinde olmuştur. Türk-İş Türkiye’nin gerginliğinden yana olmayan ve demokratik ortamlardan geçtiği bir yapıyı bildiği için Kadıköy’de işçi bayramını kutlayacaktır. Seçimlerde kaotik bir ortam oluşturulmak istense de güzel bir seçim atmosferi geçirdiğimiz için teşekkür ederiz” dedi.

 

DEMOKRASİYE SAYGILIYIZ

Yıllardır sıkıntı çeken tarafta olduklarını söyleyen Uyar, “Biz siyasi yapıya karşı olmayız. Bu iktidar döneminde kazandıklarımız da, kaybettiklerimiz de oldu. Açıkçası hangi irade olursa olsun. Biz iktidarlara yağdanlık ve kapı kulluğu yapmayız. Demokrasiye saygılıyız. Muhalefet insanlara, bidon, pigme ve sığır demeden kendilerinin nerede hata yaptıklarını bulmasını istiyorum. Bu millet kendisini aşağılayanları değil, kendisine değer vereni iktidara getirir. Bir şeyler yolunda gitmezse de götürmesini de bu millet bilir” şeklinde konuştu. 

01 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR