Ayaz:Nüfusumuz 80 bine yaklaştı

İlçedeki mahalle muhtarlarıyla aylık toplantı yapan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ilçe nüfusunun 80 bine yaklaştığını açıkladıBaşiskele Bel...

BÜYÜT

İlçedeki mahalle muhtarlarıyla aylık toplantı yapan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ilçe nüfusunun 80 bine yaklaştığını açıkladı

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, muhtarlarla düzenli olarak gerçekleştirdiği aylık toplantılarına bu ay da devam etti. İlçede bulunan 29 mahalle ve köy muhtarlarının hazır bulunduğu sabah kahvaltısına AKP Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Ustaoğlu ile Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Özkar da katıldı. Ayaz, gelecek seçimlere nüfusun 80 bine yaklaşacağını söyledi.

HER ADIMDA BİRLİKTEYİZ

Ayaz kahvaltı sonrası yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Her ay yaptığımız bu buluşmaları bu ay Ramazan ayı öncesi erkene aldık. Sizler bizler için değerlisiniz. Sizlerin görüşleri, düşünceleri bizim için önemli. İlçe için yapılan her adımda birlikteyiz. Biz sizlerle biriz ve beraberiz” dedi.

BÜYÜK SORUMLULUK
İlçede nüfusun her geçen gün daha da arttığına dikkat çeken Ayaz, konuşmasını şöyle sürdürdü: “İlçemizde özellikle Yaylacık, Mahmutpaşa ve Paşadağ Mahalleleri’nde yoğun bir yapılaşma yaşanıyor. Üç yıl öncesine göre bu mahallerimizde 2 bin ila 5 bin arasında nüfusun çok artığını görüyoruz. Bu nüfus artışı beraberinde sizlere de büyük sorumluluk getiriyor. O yüzden sizlerle birlikte geleceği planlamak için sık sık görüşmeler yapıyoruz.

İFTAR PROGRAMI

Yeni imar planları askıda. Bu konuda sizlerde takipçi olunuz. Yuvacık ve Yeniköy dışında bizde 2/B arazisi bulunmuyor. Var olanlar da şahsa ait. Önümüz Ramazan ayı mahallelerimizde iftar programları düzenleyeceğiz. Benim isteğim bu organizasyonları birlikte yapalım. Sizlerden bu konuda teklifler bekliyorum. Ramazan ayınız şimdiden hayırlı olsun.

NÜFUS ARTIŞI YAŞANMIŞ

İstatistiklere baktığımızda 6 ayda büyük bir nüfus artışı yaşanmış. Ben inanıyorum gelecek seçimde nüfusumuz yaklaşık 80 bine ulaşacak. O yüzden sizlerin öngörüleriniz benim için önemli. Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerini belirlemek gerekiyor. Eli ayağı tutana gıda, bakıma muhtaç olan vatandaşlarımıza da aş evimiz kanalıyla sıcak yemek dağıtmayı düşünüyoruz.”

10 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR