Yusuf: Kocaeli’de girmedik sokak, sıkmadık el bırakmayacağız

AKP’nin aday adaylarından Hüseyin Yusuf, seçim gezilerine devam ediyor. Önceki günü Karamürsel’de geçiren Yusuf, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Pazarcıl...

BÜYÜT

AKP’nin aday adaylarından Hüseyin Yusuf, seçim gezilerine devam ediyor. Önceki günü Karamürsel’de geçiren Yusuf, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Pazarcılar Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi ve Ziraat Odası başkan ve yönetimleri ile bir araya geldi. Ziyaretlerinde konuşan Hüseyin Yusuf, “Bu süreçte sıkılmadık el bırakmayacağız” dedi.

 

BAŞKAN’A TEŞEKKÜR

Ziyaretlerine KO-MEK ve Karamürsel Belediyesi Kurs Merkezleri’ni de katan Hüseyin Yusuf, buralarda kursiyerleri selamladı, bu merkezlerin önemli çalışmalar olduğunu belirterek İbrahim Karaosmanoğlu ve İsmail Yıldırım’a teşekkür etti. Daha sonra Karamürsel Doğu ve Güneydoğu Dayanışma Derneği, Karamürsel Bosna Hersek Türkleri Yardımlaşma Derneği, Karamürsel Yozgatlılar Derneği, Atılımcı İş Adamları Derneği ve 2 No’lu Küçük Minibüsçüler Kooperatifi’nin konuğu olan bulaşmalarında STK’ların önemine değindi.

 

“KARARLARIMI BU KENTİN İNSANLARIYLA ALACAĞIM”

Bem-Bir-Sen Kocaeli Şubesi’ni de ziyaret eden Hüseyin Yusuf, burada Sadican Aygen ve yönetimiyle bir araya geldi. Buluşmada konuşan Yusuf, “Aday adaylığımızla alakalı sonuç ne olursa olsun bu diyalogları sürdürme ve hatta artırma arzusundayım. Bu güne kadar kendimle ilgili aldığım tüm kararlarda istişareye önem verdim. Böylece devam edeceğim” dedi.

20 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR