AKP, Gebze'de hedeflerini anlattı

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Gebze Sakızağacı’nda bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya AKP Milletvekili Mehmet Ali Okur, Gebze Belediye...

BÜYÜT

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Gebze Sakızağacı’nda bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya AKP Milletvekili Mehmet Ali Okur, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Milletvekili adayları Cemalettin Kaflı, Yalçın Coştur ve partililer katıldı.

 

VATANDAŞTAN ÇOK OLUMLU TEPKİ ALIYORUZ

Toplantının açılış konuşmasını AKP Milletvekili adayı Yalçın Coştur yaptı. Coştur, AKP Kocaeli olarak seçim çalışmalarına hız verdiklerini dile getirerek şöyle konuştu: “AKP’li vekil arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalarımız devam ediyor. Kapı kapı geziyoruz. 7 Haziran’da Kocaeli’den partimize en büyük desteği sağlayacağız” dedi. Milletvekili adayı Cemalettin Kaflı ise şöyle konuştu: “Seçim startını verdiğimizden beri kapı kapı geziyoruz. Vatandaşımızdan çok büyük olumlu tepkiler alıyoruz. İnşallah 7 Haziran’dan sonra daha güzel yarınlar bizleri bekliyor” dedi.

 

BİZE İHTİYAÇ DUYULURSA HER ZAMAN PARTİMİN EMRİNDEYİM

Daha sonra söz alan Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur ise şöyle konuştu: “Bugün söylenecek çok güzel sözler var. Geçmişi hatırlamak her zaman faydalıdır. AKP olarak vatandaşımızdan desteği hep en iyi şekilde aldık. Bu millet hizmete bakıp ona oy veriyor. 13 yıldır AKP olarak birçok alanda hizmet verdik. Biz yapabileceğimiz sözleri verdiğimiz için vatandaşımızda bizi hep iktidarda tuttu. İnşallah 7 Haziran’da güçlü bir şekilde iktidarımız devam edecek. AKP Kocaeli olarak düzenli seçim çalışmalarına devam ediyoruz. İl başkanımıza bu konuda teşekkür ediyorum. Bize ne zaman ihtiyaç duyulursa biz hep partimizin emrindeyiz” dedi.

 

4. DÖNEME DAHA GÜÇLÜ GELİYORUZ

Daha sonra söz alan AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ise şöyle konuştu: “Yoğun bir süreç ve gündem geçirdik. Ben Mehmet Ali Okur vekilimize çok teşekkür ediyorum. Her zaman bizlere yakışan bir vekillik sergiledi. Kendisi bizim içim çok değerlidir. Biz partimizde bizi verilen her işi görev olarak gördük. Onun için partimize asla küsmedik. AKP ne yapıyorsa bu millet için yapıyor. Biz AKP olarak her zaman yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz. Bugün sokağa inen vatandaşın evine giren tek kadro bizde… Bizde muhalefet partileri sadece eleştiri yapıp, basına demeç verip şov yapıyorlar. Biz Televole partisi değiliz. Hizmet partisiyiz. 4. Dönemde de iktidara güçlü bir şekilde yürüyoruz”

 

CHP VE MHP AÇIK ARTIRMA VAADİ YAPIYOR

“Muhalefet partileri öyle akıl almaz şeyler söylüyorlar ki vatandaş bunların tutarsızlığını görüyor. Bu seçim sürecinde bol keseden atma CHP ile başladı, sonra MHP ile devam ediyor. Bunların hesaptan haberi yok. Birbirleri ile yarışıyorlar. Birileri bunları bir araya getirmiş var mı artıran diye vaat artırması yaptırıyor. Peki, vatandaş ne diyor. Eğer yaparsa AKP yapar diyor ve oyunu bize veriyor. Biz vatandaşımıza asla yapamayacağımız sözü vermeyiz. Vatandaşımız bunu çok iyi biliyor.”

 

HEDEFLEDİĞİMİZ OYU ALACAĞIZ

Seçimlerde hedefledikleri oya ulaşacaklarının altını çizen Şemsettin Ceyhan: “Kocaeli İlimiz AKP’de İl başarısında sıralamada birinci oldu. Ben İlçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Sayın bakanımız daha önce açıkladı 583 Bin 405 oy alacağız diye. Evet, biz bu oyu kesinlikle alacağız. Biliyorsunuz muhalefet partileri bu hayal diyor. Onlara şunu hatırlatmak isterim ki; daha öncede biz bu tahminleri yaptık ve tuttu. Vekil olarak en az 8 vekil çıkaracağız. Bu konuda hiçbir şüphemiz yok. Ama biz vekil sayısından ziyade alacağımız oy oranına kitlenmiş durumdayız. Bizim hedefimiz bu oy oranına ulaşmaktır”

 

PARALEL YAPI TÜRKİYE’DEN SÖKÜLÜP ATILACAK

Paralel yapı ile mücadeleye de değinen Ceyhan sözlerini şöyle tamamladı: “Bu paralel dün eleştirdiği yapı ile bugün arka kapıdan girip kirli ittifaklar yapıyor. Milletimiz bunların bu kirli oyunlarını görüyor. Bu ülkenin bilgilerini dışarıya satan Paralel yapı ile mücadelemiz durmaksızın devam ediyor. Biz AKP kadroları olarak tüm yapılarımızla bu paralel yapı ile mücadele veriyoruz. İnşallah bu yapıyı Türkiye’den söküp atacağız. 30 yıllık bir yapılanma kısa sürede temizlenmiyor” dedi.

05 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR