Civelek, Başbakan’dan fırça yedi

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, 2 çocuk babası olduğunu hatırlatarak, Başbakan’dan fırça yediğini söyledi, “Başbakanımızın 3 çocuk talimatı devam ediyo...

BÜYÜT

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, 2 çocuk babası olduğunu hatırlatarak, Başbakan’dan fırça yediğini söyledi, “Başbakanımızın 3 çocuk talimatı devam ediyor” dedi.

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, parti binasında yaptığı basın toplantısıyla hedeflerini kamuoyuyla paylaştı. Açıklamaya il başkan adayları İlyas Şeker, Mehmet Uzunoğlu, Av. Halit Çokan, Hüseyin Yusuf’un yanı sıra milletvekili aday adaylarından Zeki Aygün, Müge Olşen, Nedim Arsal, Mevlüt Demir ve partililer katıldı. Özgeçmişini anlatarak konuşmasına başlayan Civelek, “Ankara’da Başbakanımız Erdoğan’ın karşısında özgeçmişimi anlatırken, iki çocuk babasıyım diyen bütün il başkanlarının yedikleri fırçanın aynısını bende yedim” diyerek Başbakan’ın 3 çocuk talimatının devam ettiğini söyledi. Uyum içersinde çalışacaklarını söyleyerek konuşmasına devam eden Mahmut Civelek, “Hep birlikte önceki il başkanlarımızın getirdiği çıtayı daha da yükseklere çıkaracağız. Hedefimiz çok büyük. Burada herkes var. İlçe başkanlarımız, il yönetim kurulu üyelerimiz, milletvekili aday adaylarımız var. Davet ettiğimiz için geldiler. Aldığımız sorumluluğu biliyoruz. Bundan sonra nezaketin ne olduğunu herkese göstereceğiz” dedi.

ÇİÇEK DEĞİL ÜYE İSTERİM
En büyük hedefinin üye katılımı olduğunu söyleyen Civelek, “En büyük hedefimiz üye katılımı olacaktır. Ülke genelinde üye katılımı yüzde 7’ydi. Yüzde 10’a çıkarıldı, bizim hedefimiz yüzde 20’ye çıkarmaktır. Hani başkanlar kutlama için ‘çiçek göndermeyin şuraya bağış yapın’ derler ya ben ne çiçek ne de çikolata istiyorum. Ben üye istiyorum” dedi. il başkanlar toplantısına kadar üye katılımını yüzde 20’ye çıkarmak için herkesin üzerine düşeni yapacağını söyleyen Civelek, “Bunu başarma noktasında herkesin canla başla çalışacağına inanıyorum” açıklamasında bulundu. Bir diğer projesinin eski belediye başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yöneticileri ve belde başkanlarını toplamak olduğunu söyleyen Civelek, istişare kurulu kuracaklarını söyledi.

AYGÜN’DEN JEST
İl Başkanı Mahmut Civelek konuşması sonrasında mikrofonu milletvekili aday adayı Zeki Aygün’e uzatarak konuşmasını istedi. Aygün, “İl başkanının sözünün üstüne söz söylenmez” karşılığını verdi. Civelek de “İl başkanının sözünün üstüne ancak eski il başkanı söz söyler” diyerek mikrofonu milletvekili aday adayı Zeki Aygün’e tekrar uzattı. Aygün, “10 yıldır birlikte çalıştık. Bu camiaya il başkanı olmak kolay değildir. Her kula nasip olmaz. Siyaset uzun bir maratondur. Önemli başarılara imza attık. Bayrakları teslim ederken hep bu güzellikleri yaşadık” dedi. İl başkan adaylarından Av. Halit Çokan ise “9 Şubata kadar hayır için yarıştık. Atama yapılması sonrasında omuz omuza mücadele bundan sonra iyilik üzerine yarışmak için yapacağız” diye konuştu.

11 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR