Haydi ücretsiz yaz okullarına !..

5-18 yaş arasındaki tüm çocuklar, hentboldan, eskrime, binicilikten tenise kadar birçok branşta ücretsiz spor eğitimi almanın ayrıcalığını yaşayacak....

BÜYÜT

5-18 yaş arasındaki tüm çocuklar, hentboldan, eskrime, binicilikten tenise kadar birçok branşta ücretsiz spor eğitimi almanın ayrıcalığını yaşayacak. Yaz Spor Kursları için başvuru süresi başladı. Büyükşehir bu yılki yaz spor kurslarını Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenleyecek.

 

27 AYRI BRANŞTA SPOR EĞİTİMİ

Yaz Spor Kursları aralarında atıcılık, atletizm, badminton, basketbol, binicilik, bisiklet, boks, buz sporları, cimnastik, eskrim, futbol, squash, güreş, halk oyunları, hentbol, hokey, izcilik, judo, karate, kick boks, masa tenisi, okçuluk, tekvando, tenis, voleybol, yelken ve yüzme olmak üzere 27 ayrı branşta açıldı.

 

TESİSLER ÇOCUKLARIN EMRİNDE

27 ayrı branşta hizmet verecek olan ücretsiz yaz spor kursları Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne ait tesislerde gerçekleştirilecek.Yaz spor kursları haftanın her günü çocuklara spor keyfi yaşatacak. Yaz spor kurslarına katılan 5-18 yaş arasındaki tüm çocuklar yaz tatilini en iyi şekilde ve dolu dolu geçirme imkanı bulacak.

 

BAŞVURULAR ALINIYOR

Ücretsiz yaz spor kursları için başvuru süresi başladı. Kurs başvuru formlarına Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi olan http://www.kocaeli.bel.tr. ile Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’nün koceli.gsb.gov.tr adresi üzerinden ulaşılabilinir. Buradan indirilen başvuru formunun doldurularak, ilgili kurs merkezine, ders saatleri içinde getirilmesi gerekiyor. Başvuru formları ayrıca yaz spor kurslarının gerçekleştirildiği tesislerden de alınabilecek. Kursların başvuru süresi sezon bitimine kadar devam edecek.

 

DERSLER YARIN BAŞLIYOR

Yaz boyunca devam edecek olan spor kursları Cuma günü itibariyle Büyükşehir ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Tesisleri’nde başlayacak. Öte yandan yaz spor kurslarına katılacak çocuklardan sağlık raporu istenecek. Yüzme branşı için ise sağlık raporunun yanı sıra TİT (Tam idrar tahlili) raporu alınacak. Yüzme branşı öğrencileri ayrıca kursa gelirken yanlarında bone bulunduracak.

18 Haziran 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR