Ecehan ile Burak muhteşem düğün ile hayatlarını birleştirdi

İlimizin tanınmış ailelerinden Bayram ailesinin yakışıklı oğulları Burak ile Akay ailesinin güzel kızları Ecehan, Bahçecik Kültür Merkezi’nde yapılan...

BÜYÜTİlimizin tanınmış ailelerinden Bayram ailesinin yakışıklı oğulları Burak ile Akay ailesinin güzel kızları Ecehan, Bahçecik Kültür Merkezi’nde yapılan yemekli bir düğün ile hayatlarını birleştirdi.

SALON DOLDU TAŞTI
Kocaeli Gazetesi spor muhabirlerinden Ahmet Akay’ın yeğeni, Refika – Ferit Akay’ın tek kızları Ecehan ile ilimizin tanınmış ailelerinden, Bahçecik Soğuk Su Restaurant’ın sahibi İsmet ile eşi Rukiye Bayram’ın 3 çocuğunun ortancası Burak Bayram evliler kervanına katıldı. Bahçecik Kültür Merkezi’ndeki muhteşem düğün ile hayatlarını birleştiren genç çifti seveni yalnız bırakmadı.

ARAÇ KONVOYU
Yakışıklı Damat Burak, güzeller güzeli Ecehan’ı evinden alırken, düğün aracına dev araç konvoyu eşlik etti. Gelin alma esnasında ise kız tarafının ailesi kızlarını evden çıkarırken bir hayli zorlandı. Gelin Ecehan, baba evinden ayrıldığı esnada gözyaşlarını tutamazken, baba Ferit Akay ve anne Refika Akay da çok zor anlar yaşadı. Genç çiftin mutlu gününe eşlik eden ailelerden birisi de Ahmet Akay ve ailesiydi. Bir hafta boyunca evlilik hazırlıklarının yapıldığı esnada Ahmet Akay bir an olsun biricik yeğeni Ecehan’ı yalnız bırakmadı ve tüm eksikler ile ilgilendi. Yenge Gülten Akay ve kuzenler, Özgen ile Özlem Akay da düğünün özel konukları arasında yer aldı.

MUHTEŞEM DÜĞÜN
Ömür boyu aynı yastığa baş koyacak olan Ecehan ile Burak’ın mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Aileler de bu özel günde oldukça güzel anlar yaşadılar. Yunanistan ve İstanbul’dan da düğüne gelen çiftin sevenleri, düğün boyunca pisti hiç boş bırakmadı. Saat 19.00’dan gece 02.00’ye kadar süren muhteşem düğünde gelin Ecehan ve damat Burak ile birlikte salonu dolduran konuklar yöresel müzikler eşliğinde doyasıya eğlendiler. Bizler de 24 yaşındaki Ecehan ile 26 yaşındaki Burak’ı tebrik ediyor, Allah bir yastıkta kocatsın diyoruz. Genç çift düğün sonrası balayı için, Bodrum yolunu tuttu.

17 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR