Gökçe: Hukukun çiğnendiği dönemden geçiyoruz

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Kocaeli Barosu’nun seçimlerinde başkan olarak seçilen Av. Sertif Gökçe’ye ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda MHP İl...

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Kocaeli Barosu’nun seçimlerinde başkan olarak seçilen Av. Sertif Gökçe’ye ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi, Kocaeli Baro Başkanı Av. Sertif Gökçe’yi makamında ziyaret etti. Baro yönetiminden Av. Melek Salih Fırat, Av. Nuri Almaz, Av. Adnan Duman, Av. Volkan Koçak ve Av. Zekeriya Işık da ziyarette hazır bulundu.

 

“SİYASİ PARTİLERDEN ÜSTÜN BİR KURUMUZ”

Av. Sertif Gökçe, “Kocaeli Barosu demokratik bir seçim yaşadı. Geldiğimiz günden beri hemen çalışmalara başladık. Torba yasa ile kişiye özel kanun değişikliği yapılıyor. Hukukun aşırı çiğnendiği bir dönemden geçiyoruz. Biz bugüne kadar hep karşı çıktık bundan sonra da karşı çıkacağız. Hukuk kurumu olmamız sebebiyle siyasi partilerden üstün bir kurumuz” dedi.
 

"VATANDAŞLA HUKUK ARASINDA BAĞ OLUŞTURUYORSUNUZ"

Aydın Ünlü ise “Baro seçimlerini MHP olarak yakından takip ettik. Başarılı olacağınıza eminim. Bundan önce emeği geçen eski yönetimi de tebrik ediyorum. Vatandaşla hukukun arasında bir bağ oluşturuyorsunuz. Biz sizin yanınızda olmaya her zaman devam edeceğiz. Kurumlar gelip geçici, önemli olan iz bırakmak. Bizler yaptıklarımızla anılacağız aynı şekilde sizler de yaptıklarınızla anılacaksınız” şeklinde konuştu.

12 Kasım 2014 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR