Kümeli: Başarının adresi Kavram Temel Lisesi

Handan Kümeli ve İrfan Yavuz’un ortaklığında kurulan İzmit Kavram Temel Lisesi, nitelikli hizmet sunuyor. Handan Kümeli, “İzmit Kavram Temel Lisesi,...

BÜYÜT

Handan Kümeli ve İrfan Yavuz’un ortaklığında kurulan İzmit Kavram Temel Lisesi, nitelikli hizmet sunuyor. Handan Kümeli, “İzmit Kavram Temel Lisesi, makul ücret politikasıyla velilere sıkıntı yaşatmadan öğrencilere nitelikli, bilimsel ve insan odaklı bir eğitim hizmeti sunuyor. Başarının adresi, İzmit Kavram Lisesi” dedi.

 

“ÇAĞDAŞ VE KALİTELİ EĞİTİM ANLAYIŞI”

Handan Kümeli, “Çağdaş eğitim anlayışı, birebir başarı takibi, zengin, sosyal, kültürel ve sportif etkinlik olanaklarıyla öğrencilerin bir üst okula erişmesinde tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapıda hazırlanmıştır. Tüm bunları yaparken sınıf mevcutları makul sayıda tutulacak, aynı zamanda erişebilir ve kolaylıkla ödenebilir ücret politikası ile velilerin yükü hafifletilecektir” ifadelerini kullandı.

 

“KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYECEĞİZ”

Çocuklarının geleceği için kaygılanan velilerin asla ücret politikasında sıkıntı yaşayamayacağını vurgulayan Kümeli, “Bunu yaparken de asla kaliteden ödün vermeyecek; nitelikli, bilimsel ve insan odaklı bir eğitim anlayışıyla tüm öğrencilere hizmet sunacağız” dedi. Diğer kurucu isim İrfan Yavuz ise Kavram Temel Liselerindeki üniversite hazırlık programlarına dikkat çekti.

 

“BAŞARI KAÇINILMAZ OLACAK”

Yavuz, “Öğrenme sürecinde sınav stresi minimuma indirilerek üniversite hazırlık süreci başarı ile sona erecek. Temel lisemizde lise müfredatı, sınav çalışmaları, etüt ve takviye programları, zengin soru bankaları, sınav hazırlık dokümanları ve bilişim teknolojilerini kullandırma becerileriyle öğrencilerimiz desteklenecektir. Dört yıla yayılmış üniversite hazırlık programı ile başarı kaçınılmaz olacaktır” dedi.

 

DÜŞÜNSEL GELİŞİME DE ÖNEM VERİLİYOR

Kavram Temel Liseleri, öğrencilerin sadece akademik bilgilerle donatımına değil, bedensel, ruhsal ve düşünsel gelişimine büyük önem veriyor. Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine göre birçok sosyal kulüp bulunur. Bu kulüpler yıl boyunca kültürel, sanatsal ve sportif etkinlikler gerçekleştirir. Başarılı olan öğrenciler mutlaka ödüllendirilir. İzmit Kavram Lisesi hakkında daha fazla bilgi almak için Alemdar Caddesi M. Levent Ersoy Sokak No:6 İzmit adresinden ve 0262 331 85 84 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

22 Eylül 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR