SİAD’lar Birliği TÜKSİAD'da toplandı

      Gebze bölgesinde faaliyet gösteren Sanayici ve İş Adamları (SİAD)’lar Birliği başkanları haziran ayı istişare toplantısını Tüm Karadeniz Sanayic...

BÜYÜT

 

 

 

Gebze bölgesinde faaliyet gösteren Sanayici ve İş Adamları (SİAD)’lar Birliği başkanları haziran ayı istişare toplantısını Tüm Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜKSİAD)’da yaptı.

 

GENİŞ KATILIM

Gültekin Şenel’in ev sahipliğinde yapılan toplantıda Gebze bölgesinin sorunları masaya yatırıldı. Toplantıya; TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, KAİSİAD Başkanı Nasrettin Bavaş, ENVER Derneği Başkanı Fuat Eyüboğlu, ASİAD Başkanı Tuncer Saltaş, GENÇSİAD Başkanı Cem Faydasıçok ve DASİAD Genel sekreteri Durmuş Kapadan katıldı.

 

UYUŞTURUCU GÜNDEMDE

Toplantıda birlik olarak hayata geçirilecek sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca TÜKSİAD Genel Başkanı Gültekin Şenel'in önerisi olan uyuşturucu ile mücadelede çalışmalar yapılabileceğini, eğitim ve paneller ile bilinçlendirme etkinlikleri düzenlenebileceğine vurgu yaptı. Konu hakkında tüm dernek başkanları olumlu görüş bildirince, bu öneri kabul edilerek, bir dahaki toplantıya gündem maddesi oluşturulmuş ve çalışmalar başlatılmasına karar verildi.

 

26 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

YÜKLENİYOR