İksir Eğitim’den KOTO’da LYS Edebiyat Semineri

İngilizce Tarih Coğrafya Edebiyat ve Matematik branşlarda görsel hafıza teknikleri ile  2- 3 günlük seminerlerle öğrencide kalıcı öğrenmeyi sağlayan...

BÜYÜT

İngilizce Tarih Coğrafya Edebiyat ve Matematik branşlarda görsel hafıza teknikleri ile  2- 3 günlük seminerlerle öğrencide kalıcı öğrenmeyi sağlayan İksir Eğitim, Kocaeli’deki ilk seminerini 19-20 Mayıs Salı, Çarşamba günleri Kocaeli Ticaret Odası Meclis Salonu’nda yapacak.


UZMAN EĞİTİM KADROSU 
Kolay gibi gözükmesine rağmen adayların en çok zorlandığı branşlardan olan LYS Edebiyat alanında düzenlenecek semineri İstanbul’dan gelecek uzman eğitim kadrosu verecek. 2 gün 09:00 -17:00 saatleri arasında düzenlenecek seminere çevre il ve ilçelerden de yoğun katılım olması bekleniyor. 


SEMİNERİ KAÇIRMAYIN 
Sözel ve Eşit Ağırlık öğrencilerinin bu semineri kaçırmamalarını tavsiye eden İksir Eğitim Kocaeli Temsilcisi Salih Yağmurlu, “Haziran ayında yapılacak LYS’de 56 sorunun sorulduğunu bu seminere katılan adayların netlerini 10 – 15 civarında arttırdıklarını ifade etti. LYS’de yapılan artı bir netin binlerce öğrenciyi geride bırakmaya yettiği göz önüne alınırsa, sözü edilen 10 – 15 netin adayın Türkiye sıralamasında çok ciddi bir katkı sağlayacaktır”dedi. 


ÖRNEK SEMİNER 
“İksir Eğitim’in bu yıl yaptığı seminerlere 20 binin üzerinde LYS adayının katıldığını” belirten Salih Yağmurlu, bundan sonrada bu tür seminerlere devam edeceklerini, seminerle ilgili öğrenci yorumlarına ve örnek seminer videolarına www.iksiregitim.com adresinden ulaşılabileceğini söyledi. Kocaeli Ticaret Odası Meclis Salonundaki Seminere katılmak isteyenler www.iksiregitim.xyz adresinden veya 0541 760 70 27 numaralı telefondan irtibat kurabilirler.

06 Mayıs 2015 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR