Gazeteci Orçun Oğuz’a çirkin saldırı

Muhabir arkadaşı Esra Sözer ile birlikte Türk Sağlık Sen’de gerçekleştirilecek basın toplantısına giden Oğuz’a, SEKA emeklisi Selçuk Çelebi önce hakar...

Muhabir arkadaşı Esra Sözer ile birlikte Türk Sağlık Sen’de gerçekleştirilecek basın toplantısına giden Oğuz’a, SEKA emeklisi Selçuk Çelebi önce hakaret, ardından darp etti.

Meslektaşlarımızdan Orçun Oğuz bugün öğlen saatlerinde önce hakarete uğradı, ardından darp edildi. SEKA emeklisi, Selçuk Çelebi tarafından önce hakarete uğrayan ardından saldırıya maruz kalan Oğuz, soluğu Kocaeli Devlet Hastanesi’nde aldı.


ORTOPEDİ SERVİSİNE SEVK EDİLDİ
Bir süre Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde müşahede altında tutulan Oğuz, ardından hastanenin Ortopedi servisine sevk edildi. Oğuz, hastane çıkışı aldığı darp raporu ile şahıs hakkında İzmit Saraybahçe Karakolu’na şikâyette bulundu.  Oğuz, yaşanan saldırı hakkında, “Önce bize sokakta hırsızlar diye bağırdı. Ardından yapmayın babam yaşındasın Selçuk ağabey dedim. Sonra senin babanı s…erim diyerek bir anda üzerime çullandı. Muhabir arkadaşlarım ve esnaflar araya girdi” diyerek olayı aktardı.


DAHA ÖNCE BİR BAYANI DARP ETTİ
Oğuz son olarak, “Kendisinin borcu olduğu için bu şekilde çirkin yollara başvuruyor. Geçtiğimiz ay içerisinde yine sözlü saldırıda bulunmuştu. Kurban bayramı arifesinde, yine ondan alacaklı olan bayan arkadaşımızın boğazına sarıldı, darp etti.  Hukuk yoluyla hakkımızı aramaya devam edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti, bir hukuk devletidir. Sokak kabadayılarına müsaade etmeyeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

21 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

Serhat - Çok ayıp böyle saldırılar bir emekliye hiç yakışmıyor.. Emekliliğin tadını böyle saldırılarla çıkaranlarda var demekki. Değişik duygu??

Yanıtla . 0Beğen 21 Ekim 16:05
01

FERHAT - Seka emeklisi , SELÇUK ÇELEBİ Ortaöğretim mezunu olduğuna bakmadan, gazeteci kisvesi,altında yaptıklarını kınıyorum.Bu emekli daha öncede Körfezde Doktorlar tarafyından benzer suçlardan Körfez adliyesinde süren mahkemeleride vardır.Emekli, gazeteci bile değilsin,doğru evine.

Yanıtla . 0Beğen 21 Ekim 16:05
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR