Konservatuara hazırlık kursları

    Büyükşehir Belediye Konservatuarı’nın açtığı ve konservatuar sınavlarına hazırlık anlamı taşıyan yaz kursları tüm hızıyla sürüyor. Konservatuar öğ...

BÜYÜT

 

 

Büyükşehir Belediye Konservatuarı’nın açtığı ve konservatuar sınavlarına hazırlık anlamı taşıyan yaz kursları tüm hızıyla sürüyor. Konservatuar öğrencisi olmak isteyen çok sayıda çocuk ve yetişkin, ücretsiz yaz kurslarında eğitim görüyor. Konservatuar ve Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi’nin sınavları Eylül ayında gerçekleştirilecek olmakla birlikte 2014-2015 eğitim–öğretim dönemi ise 8 Ekim Çarşamba günü başlayacak.

İKİ TURDAN OLUŞUYOR

Yaz kursları Konservatuar’ın Türk Sanat, Türk Halk, Batı Müziği, Güzel Sanatlar, Geleneksel Sanatlar, Tiyatro, Bale, Dini Musiki ve Halk Oyunları Bölümleri’nin 29 ayrı branşı açıldı. 7 ile 55 yaş arasındaki tüm vatandaşlar seçtikleri branşların ilgili yaş aralıklarında eğitim alıyor. İki kurdan oluşan yaz kurslarının birinci kuru 8 Ağustos Cuma günü sona erecek.

SINAVLARA HAZIRLIK

İkinci kurun dersleri ise 11 Ağustos - 12 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yaz kursları Büyükşehir Belediye Konservatuarı’nın bu yıl Eylül ayında gerçekleştirilecek olan sınavları için önemli bir altlık oluşturuyor. Kurslara katılan öğrenciler sınavlarda önemli başarı gösteriyor. Büyükşehir Belediye Konservatuarı’nın bu yılki sınavları 20-21 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 

04 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR