Öziri destek turunda

    AKP’den İzmit Belediyesi için meclis üyesi aday adayı olan Hüseyin Öziri, STK ziyaretlerine son hızla devam ediyor. Öziri son olarak, KSMMMO, Fırı...

BÜYÜT

 

 

AKP’den İzmit Belediyesi için meclis üyesi aday adayı olan Hüseyin Öziri, STK ziyaretlerine son hızla devam ediyor. Öziri son olarak, KSMMMO, Fırıncılar Odası, Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi, Genç Kocaelililer Derneği ve çeşitli deneklerde yöneticilik yapmış olan İslam Kadıçeşme’yi ziyaret etti.

 

KADIÇEŞME’DEN DESTEK

Yaptığı ziyaretlerde oda başkanları tarafından oldukça sıcak bir şekilde karşılaşan Öziri, “Bu kentte yıllarca esnaflık yaptım. Esnaflarımız ve oda başkanlarımızdan aldığım destekle  önemli bir yola adım attım” dedi. Ziyaret edilen isimlerden biri olan İslam Kadıçeşme, Öziri’ye sahip çıktı ve; “Çarşımızın bir esnafı olarak aday adayı olan arkadaşımızın her zaman destekçisiyiz. Öziri, genç bir nesli temsil ediyor” dedi.

 

ESNAFLAR TEMSİL EDİLMELİ

Öte yandan Hüseyin Öziri’yi kabul eden Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı da, kendi yönetimlerinden birinin meclis yönetimine girmesinin mutluluk verici olduğunu söyleyerek, “Belediye meclislerinde mutlaka esnafın da temsil edilmesi gerekiyor” dedi. Öziri’yi öven Türk Sağlık-Sen Başkanı Ömer Çeker, “İzmit’te oyumu kullansaydım, sizi desteklerdim” diye konuştu. Hüseyin Öziri daha sonra Genç Kocaelililer Derneği’ne konuk oldu.

 

28 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR