Çocuk Kasabası Butik Anaokulu, Macaristan’da

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’nin 200 km kuzey doğusundaki Kişköri ve Tiszana ilçelerindeki okullarda diğer ülkelerdeki öğretmenlerle değerlendirm...

BÜYÜT

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’nin 200 km kuzey doğusundaki Kişköri ve Tiszana ilçelerindeki okullarda diğer ülkelerdeki öğretmenlerle değerlendirmeler yapıldı. Programa katılan İtalya, İspanya, Romanya, Polonya, Letonya ve Türkiye kendi ülkelerindeki çalışmaları paylaştılar.

Ev sahibi Macaristan’ın 3000 nüfuslu küçük bir yerleşim yerindeki okul öncesi eğitim imkanlarının çeşitli AB projeleri desteği ile geliştirilmiş olduğu bilgisi verildi. Bu yerlerdeki okul öncesi eğitime verilen önem ve akabinde gösterilen ev sahipliği takdire ve tebrike değer bulundu.

Kasabadaki kitapevi, doğal güzelliklere sahip göletler, Avrupa’nın en büyük tatlı su akvaryumu, Eğri Kalesi ve şehri hep beraber gezilip görüldü.


23 NİSAN 2015’TE TÜRKİYE’DELER

23 Nisan haftası Çocuk Kasabası Butik Anaokulu’nun ev sahipliğinde bu 7 ülke proje toplantısı yapmak üzere ülkemizi ve şehrimizi ziyaret edecekler.

19 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR