Güngör, baş-arı’yı anlattı

KASİAD bir başarı hikayesi konferanslarına bir yenisini daha ekledi. KASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan ve işadamlarının katılımı ile ‘’Bir Başarı...

BÜYÜT

KASİAD bir başarı hikayesi konferanslarına bir yenisini daha ekledi. KASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan ve işadamlarının katılımı ile ‘’Bir Başarı Hikayesi’’ konulu konferansı gerçekleştirdi.

Sarkuysan A.Ş.’ nin Yönetim Kurulu Üyesi Jeoloji Mühendisi İbrahim Güngör’ün konuk olduğu programa işadamlarının ilgisi yoğundu. KASİAD Genel Sekreter Yardımcısı Orhan Aydın açılış konuşması yaptığı konferansa AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Zeki Aygün, YSM Yazılım Sedat Yazıcı, İZOSTİL İnşaat Aydın Sarıoğlu, Emektar Makine Takım Tezgahları Serap Demirer, Stüdyo Star Fotoğrafçılık Embiya Güner, Özbay Hidromekanik Ertan Katık, SEP Platform Kiralama Ahmet Özer, Emektar Makine Takım Tezgahları 3. Nesil Yönetici Adayı Atahan Demirer, YSM Yazılım İbrahim Yazıcı katıldı.

DİNLEMEK ÖNEMLİ
İbrahim Güngör konuşmasına başarı kelimesini açarak konuşmasına şöyle devam etti: “Baş vücudun mutlak hakimi, Arı çalışmanın, iş görmenin netice almanın temsilcisi olarak düşünebiliriz. Baş-arı dediğimiz zaman yaptığı her işte en üstte olan başaran diyebiliriz. Başarının ana unsuru çalışmaktır fakat boşa çalışmak değildir, programlı ve hedefli olmaktır. Zamanı boşa harcamamak, zamanı doğru değerlendirmek vazgeçilmez unsurudur. Başarılı olmanın vaz geçilmez unsurlarından biri de “iyi dinleyici” olmaktır. Karşınızdakini dinler gibi yapıp dinlerken cevap hazırlamaya çalışırız bu yanlıştır. İnsanlar dinleyerek öğrenirler” dedi. Konferans sonunda KASİAD Başkanı Osman Yavuz konuğu İbrahim Güngör’e plaket takdim etti.

31 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR