“Vatandaşın olduğu her yerdeyiz”

  İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, SEKA Devlet Hastanesi Çarşı Merkez Dispanseri’ni ziyaret etti. Başhekim Yardımcısı Dr. Songül Söyök ile bir...

BÜYÜT

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, SEKA Devlet Hastanesi Çarşı Merkez Dispanseri’ni ziyaret etti. Başhekim Yardımcısı Dr. Songül Söyök ile birlikte poliklinikleri ziyaret eden Başkan Doğan hastalar ve hasta yakınları ile yakından ilgilendi.

 

SAĞLIK TRUZMİNDE

ÖNEMLİ BİR YER

Hastalara acil şifa dileyen Doğan “İzmit sağlık turizmi açısından oldukça önemli bir merkez haline geldi. Şehrimizde örnek ameliyatlara ve tedavilere imza atan çok başarılı hastaneler var. Şehir dışından pek çok hasta şehrimize tedavi için geliyor. Milletvekilliği görev sürem boyunca Kanser Hastanesi,  Kadın Doğum Çocuk Hastanesi, Yanık Merkezi, 13 hastane binası ve 37 Sağlık Ocağını şehrimize kazandırmayı başarmıştık. Bu çalışmaların böylesi güzel sonuçlara yol açmasına vesile olduğum için gurur duyuyorum. İlimizde sağlık turizminin gelişmesi için yoğun çalışma içinde olacağız. Sağlık çalışanları dünyanın en zor mesleğini icra ediyor, bizde onlara destek olmaya gayret edeceğiz. Meslektaşlarıma çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

“İZMİTLİLERİN YANINDA

OLMAYI BAŞARDI”

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren SEKA Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Songül Söyök “Çocuk doktorluğu yaptığı dönemdeki çalışkanlığı ve başarısını milletvekilliği ve belediye başkanlığı döneminde de sürdüren meslektaşım İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a başarılar diliyorum. Kendisi her zaman İzmit’in ve İzmitlilerin yanında olmayı başardı. Sağlık alanında şehrimize sessiz sedasız pek çok şey kazandı. Emeğine teşekkür ederiz. Başarıları daim olsun” dedi.

12 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR