Sertan Başpolise donanımlı yetki

Kocaeli FK Onursal Başkanı Yunus Pehlivan, yeni seçilen Kocaeli FK yönetim kurulunda Futbol Şube sorumluluğuna getirilen Sertan Çelikten’e donanımlı t...

BÜYÜT

Kocaeli FK Onursal Başkanı Yunus Pehlivan, yeni seçilen Kocaeli FK yönetim kurulunda Futbol Şube sorumluluğuna getirilen Sertan Çelikten’e donanımlı tam yetki verdi.

FUTBOL ŞUBENİN GERÇEK SORUMLUSU
Kocaeli FK Onursal Başkanı Yunus Pehlivan, Futbol Şube Sorumluluğuna getirdiği Sertan Çelikten’e tam yetki verdi. Sözde değil özde yetki alan ve transferlerin hepsiyle tek tek görüşen Başpolis rütbeli emniyet mensubu Sertan Çelikten, hemen hemen her gün, boş zamanlarında Körfez Burunga tesislerinde görev yapıyor.

YANINDAN HİÇ AYIRMIYOR
Onursal Başkan Yunus Pehlivan ve Futbol Şube Sorumlusu Sertan Çelikten ile sürekli bir araya gelerek transferleri gerçekleştiriyor. Günde ortalama 3 saat görüşmede bulunan ikili, transferi ve futbol şubesi ile ilgili diğer çalışmaları yönlendiriyor.

07 Temmuz 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR