Körfez Kent Konseyi Kadın Meclisi yeni binada toplandı

İSMAİL BARAN’A TEŞEKKÜR Körfez Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bahar Baykal ve yönetimi, kendilerine ferah ve nezih bir çalışma ortamı sunan Kö...

BÜYÜT

İSMAİL BARAN’A TEŞEKKÜR

Körfez Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bahar Baykal ve yönetimi, kendilerine ferah ve nezih bir çalışma ortamı sunan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür etti.  Kadın Meclisi Başkanı Baykal, “Kurulan yeni yönetimimizle birlikte amaç ve vizyonumuzun paralellik gösterdiği Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a vermiş olduğu desteklerden dolayı  teşekkür etmek istiyorum, yeni dönemin Körfez için hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

 

TOPLUMUN TEMELİNİ AİLE OLUŞTURMAKTA

Körfez Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bahar Baykal, kadın meclisinin kuruluşu amaçlarıyla ilgili ise    “Kadın meclisimizin kuruluş amacı Körfez'de yaşayan kadınların sorunlarını tespit etmek ve çözüm önerileri getirmek. Toplumun temelini oluşturan ailede, anne sorumluluğunu üstlenme önemini anlamak ve anlatmak yönettim kurulu üyelerimle birlikte bu ilkeden taviz vermeden bu dönemde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

ÇALIŞMALARIMIZ TÜM KÖRFEZ'İ KAPSAYACAK

Kadın Meclisi olarak özellikle gençlerin, kadınların ve engellilerin hayat standardını artıracak çalışmalara imza atacaklarını belirten Baykal, üretilen her projelerin kendileri için değerli olduğunu söyledi. Aynı zamanda Baykal, her evden her aileden bir kadına bir anneye bir kardeşe ulaşmayı hedeflediklerini ve bu sayede ise yapmış oldukları projeler ile Körfez’in geneline ulaşmak istediklerini belirtti. Baykal çalışmalara başladıkları ve önümüzdeki günlerde Körfez Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin birçok projeyi faaliyete geçireceğini de sözlerine ekledi.

15 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR