Doruktakiler ödülleri The Ness’te verildi

Geçen yıllara göre belirlenen daha fazla kategoride ödüllerin verildiği Doruktakiler 2015’in The Ness Otel’de tertiplenen ödül törenine kent protokol...

Geçen yıllara göre belirlenen daha fazla kategoride ödüllerin verildiği Doruktakiler 2015’in The Ness Otel’de tertiplenen ödül törenine kent protokolü de büyük ilgi gösterdi. Etkinlik öncesinde konuklar kokteylde ağırlandı

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Kocaeli Gazetesi tarafından, düzenlenen Doruktakiler 2015 değerlendirmelerinde başarılı bulunan kişi ve kurumlara ödülleri önceki akşam düzenlenen törenle verildi. Başiskele The Ness Otel’de gerçekleşen görkemli ödül törenine ilgi de beklenenden fazla oldu. Törene katılan konuklar program öncesindeki kokteylde ağırlandı.

 

YOĞUN KATILIM VARDI

katilim-002.jpg

Gerçekleşen programa; Vali Yardımcısı Dursun Balaban, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Bülent Karagöz, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, Körfez Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Sedat Zımba, Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya, Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şenol Ergüney, Kocaeli Pastacılar Odası Başkanı Yaşar Yılmaz, Körfez Şoförler Odası Başkanı Ali Karadeniz, Kocaeli Barosu Başkanı Av. Sertif Gökçe, Kocaeli Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Faruk Demir, Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Muzaffer Şişmanoğlu, Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez, TÜPRAŞ İzmit Rafineri Müdürü Ziya Ürün, Petrol-İş Kocaeli Şube Başkanı Salih Akduman, ÇYDD Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren, ÇEKÜL Vakfı Kocaeli Temsilcisi Numan Gülşah, CHP İl Başkan Yardımcısı Av. Hüseyin Acurman, CHP Kocaeli eski Milletvekili Sefa Sirmen, CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, BBP İl Başkanı Nihat Yıldız, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım, CHP eski İl Başkanı Ferhan Şensoy, KOTSİAD Başkanı Mehmet Allak, CHP Kocaeli Milletvekili adayı Turan Dumlu, CHP Kocaeli Milletvekili adayı Cuma Karavar, CHP Büyükşehir Belediyesi eski Meclis Üyesi ve gazetemiz yazarlarından Av. Fahri Örengül, Yay-Sat Kocaeli Başbayii Medet Başlılar, Yay-Sat Derince Bayii Ali Saroğlu, Manşet Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cemalettin Öztürk, Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Eski Sendikacı Sadettin Acar, Otogar Derneği Başkanı Halil Baylam, Mali Müşavir Mehmet Dolgun, gazetemiz yazarlarından Bilal Dündar, Mustafa Küpçü, Tümay Mercan, Hasan Altınkaya ve Kamil Çöpür katıldı.

 

“GAZETEMİZ OKUL GİBİ”

erkan-006.jpg

Törenin açılışında konuşan Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Erkan Ünal, kurumun tarihi gelişimi hakkında bilgiler verdi. Kocaeli Gazetesi’nin tarafsız, ilkeli ve tavizsiz bir duruş sergilediğini dile getiren Ünal, “Gazetemiz bir okul gibidir. Her gün binlerce kişi Kocaeli ile ilgili haberleri basılı ve internet gazetemizden takip etmeye devam ediyor. Çünkü en doğru ve hür yorumu bu gazetede bulacaklarını biliyorlar” dedi.

 

“HÜR ADAMIN RENGİYİZ”

Kocaeli’nin en eski ve etkin gazetesini farklı kılan özelliğin Kocaeli Ofset olduğunu dile getiren Ünal, şöyle konuştu: “Yetenekli grafiker, matbaa ve mücellit ustalarımızla ağırlıklı olarak fabrikalara baskı hizmeti veriyoruz. Sektörel yayınlarımız da bizi öne çıkaran bir unsurdur. Doğruya doğru, yanlışa da yanlış diyecek bir medyaya her zaman ihtiyaç var. Kocaeli Gazetesi, 41 yıldır kentteki hür adamın rengi oldu. 1991 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz “Doruktakiler” bu kentin gördüğü en büyük sosyal sorumluluk projelerinden birisidir.”

 

“DORUKTAKİLER, BU  KENTE DEĞER KATIYOR”

dursun-002.jpg

Daha sonra konuşan Vali Yardımcısı Dursun Balaban ise, “Yerel bir gazete için 42 yıl boyunca kesintisiz yayın yapmak çok zordur. Bunu başarmak için gece gündüz çalışan ekibi kutluyorum. Ayrıca düzenlenen Doruktakiler programı da kentin değerlerine değer katan bir organizasyon. Bu nedenle Kocaeli Gazetesi’ne kentin değerlerine sahip çıktığı için teşekkür ediyorum” dedi.

 

“42 YIL BAŞARI İLE GEÇMİŞ”

Törende konuşan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan da, “Kocaeli Gazetesi, geride bıraktığı 42 yıllık dönemde tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile gündem oluşturmuş, önemli bir kurumdur. Doruktakiler ödül töreni ile de bu şehre hizmet eden isimler öne çıkarılmaktadır. İlkeli duruşu nedeniyle Kocaeli Gazete’mizi kutluyorum” diye konuştu.

 

ÖDÜL ALANLAR

 

YILIN OLAYI

 

Gölcük’teki banka soygunu girişimi ve bu girişimde Emniyet Müdürü Levent Yarımel’in üstlendiği sorumluluk.

 

YILIN SANATÇISI

Türkan KANDIRALI (Klarnet Virtüözü)

 

YILIN GİRİŞİMCİSİ

Tuğçe Hilal ÖNGEL (Öğrenci evi)

 

YILIN İŞADAMI

Mert PEKDEMİR (Pekdemir İnşaat)

 

YILIN İŞKADINI

Hicran BOZKURT (ABM Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı)

 

YILIN İŞÇİSİ

Celal SERÇE (Körfez Belediyesi Temizlik İşçisi)

 

YILIN SANAYİ ŞİRKETİ

POSCO

 

YILIN YATIRIMI

Symbol Alışveriş ve Sosyal Yaşam Merkezi

 

YILIN MARKASI

Göçmen Börekçisi sahibi İlker Can DÖNMEZ

 

YILIN PROFESYONEL YÖNETİCİSİ

İbrahim YELMENOĞLU

 

YILIN ÇEVRECİSİ

Başiskele Belediyesi Körfez Sahil Düzenlemesi

 

YILIN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

KOTO Okul Yapımı

 

YILIN EĞİTİMCİSİ

Yener AYDEMİR (Körfez Sevindikli İlköğretim Okulu Müdürü)

 

YILIN BİLİM İNSANI

Dr. Canan DAĞDEVİREN

 

YILIN MUHTARI

İsmail ÖZKAR (Başiskele Mehmet Ağa Mahallesi Muhtarı)

 

YILIN ESNAFI

Yaşar YILMAZ (Tarihi Osmanlı Börekçisi, Pastacılar Odası Başkanı)

 

YILIN SAĞLIKÇISI

Prof. Dr. Erkan Dervişoğlu ve Doç. Dr. Levend Özkan

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Organ Nakli Ekibi

 

YILIN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ

ÇYDD Kandıra Şubesi (Sevim DEREN)

 

YILIN BÜROKRATI

Dr. Şenol ERGÜNEY (Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri)

 

YILIN HAYIRSEVERİ

Mehmet ALLAK

 

YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ

Asım KİBAR (Kibar Holding Onursal Başkanı)

Necmettin BİTLİS (Polisan Yönetim Kurulu Başkanı)

Cemal TURGAY (Ödüllü Fotoğraf Sanatçısı)

Nazmi ÇAYCI (Otel Asya Genel Müdürü)

Behçet KARAN (Köfteci Behçet’in Sahibi)

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

KSO Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi

Şakir ŞÜLOĞLU (Akaryakıt pompalarına bağlanan yazarkasayı bulan kişi)

Hüseyin EROL (Kocaeli’nin esnafları kitabı)

Doç. Dr. Soner Şahin (Derince Araştırma Hastanesi Başhekimi-VM Medical Park Hastanesi’ne geçti…)

 

YILIN SPOR OLAYI

Kocaelispor

 

YILIN SPORCUSU

Eray ŞAMDAN

 

YILIN ÖZEL SPORCUSU

Serhan ÇALHAN

 

YILIN TAKIMI

Kocaeli Yüzme Kulübü

 

YILIN SPOR İNSANI

Haldun ALAGAŞ

 

YILIN ANTRENÖRÜ

Sabri BOZCA

17 Mayıs 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR