Terziler Odası etkinlik atağına kalktı

Seçim vaatlerinde terzilerin eski ihtişamlarına kavuşmaları için yepyeni projeleri uygulamaya koyacağını belirten Şaziye Kahramanlı ilk ciddi adımlar...

BÜYÜT

Seçim vaatlerinde terzilerin eski ihtişamlarına kavuşmaları için yepyeni projeleri uygulamaya koyacağını belirten Şaziye Kahramanlı ilk ciddi adımları atmaya başladı.

 

GELİNLİKÇİLERLE KAHVALTI

Kocaeli Terziler Odası’na bağlı gelinlik üreticileri ile bir bakım kliniğinin sponsorluğunda kahvaltı programı düzenleyen Şaziye Kahramanlı, düzenlenecek olan defilenin detaylarını gelinlikçilerle konuştu. Kocaeli Terziler Odası Başkanı Şaziye Kahramanlı, İzmit kent merkezindeki bir güzellik kliniğinin sponsorluğunda gelinlikçilere bir kahvaltı verdi ve en kısa zamanda bir gelinlik defilesi düzenlenmesi konusunda anlaşmaya vardı.

 

PLANLAMALARA BAŞLIYORLAR

Terziler Odası Başkanı Şaziye Kahramanlı, defile tarihi ve süresi konusunda gelinlik üreticilerinin fikirlerini aldı ve planlamalarına şimdiden başlanacağını belirtti.

Güzellik ve bakım kliniğinin sahibi Fuat Ayar ise terziler ve gelinlikçilerle uyum içinde çalışmayı amaçladıklarını söz, nişan, nikah ve düğün etkinliklerinde gelin adaylarının bakımlarını gelinlikçilerle ortaklaşa düzenleyebileceklerini söyledi.

Terziler Odası yönetimi ve gelinlik üreticileri bundan sonra belli periyodlarda toplanma kararı aldılar.

25 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR