Tarhan’a Metal-İş desteği

      CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahsin Tarhan, İzmit'te Birleşik Metal-İş Sendikası Kocaeli Şube yönetimini ziyaret etti. Yapılan ziyarette...

BÜYÜT

 

 

 

CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahsin Tarhan, İzmit'te Birleşik Metal-İş Sendikası Kocaeli Şube yönetimini ziyaret etti. Yapılan ziyarette sendikanın genel başkanı Adnan Serdaroğlu ile şube başkanı Hami Baltacı, Tarhan’ı sıcak bir şekilde karşıladı.

 

BAŞARI TEMENNİSİ

Yapılan sendika ziyaretine işyeri temsilcilerinin yanı sıra sendikaya üye işçiler de yoğun katılım gösterdi. Buluşmada, Adnan Serdaroğlu, Tarhan’ı uzun yıllardır tanıdığını, kendisinin sendika dostu olduğunu söyledi. Hami Baltacı ise, CHP’li Tahsin Tarhan’a başarılar diledi ve 30 Mart seçimlerinde başarılı olmasını temenni ettiklerini söyledi. 

 

İŞÇİLER SORULAR SORDU

Yapılan ziyaret sırasında işçiler, CHP’li Tarhan’a projeleri ile ilgili sorular sordular. Ziyarette konuşan Tahsin Tarhan, “Ben emekçi biri olarak hayatı öğrendim. Sanayi sitelerinde çalışırken kendimi geliştirerek sanayici oldum. İşçilerimin sendikalı olması için çalışmalar yaptım. Seçimleri kazandığımız takdirde belediyelerimizde taşeronu kaldıracağız. Yeni enerji ve su politikalarımız oldu. Projelerimizi 2 Mart’ta açıklayacağız" ifadelerinde bulundu.

 

25 Şubat 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR