Kurt: İstikrarın sürmesi için destek istiyorum

S.S.5 Nolu Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt, kooperatiflerin birleşmesinin tamamlandığını, yeni dönemde Yeşilova’daki tesi...

BÜYÜT

S.S.5 Nolu Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt, kooperatiflerin birleşmesinin tamamlandığını, yeni dönemde Yeşilova’daki tesis yapımına ağırlık vereceklerini, istikrarın sürmesi için üyelerden oy istediklerini söyledi.

S.S.5 Nolu Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifinin olağan genel kurulu yarın yapılacak. Seka Park Otel’deki genel kurul saat 15.00’te başlayacak. Kooperatifin 5 yıldır başkanlığını yapan Mustafa Kurt, yarınki kongrede de aday oldu. Başkan Kurt ve yönetim kurulu dün gazetemizi ziyaret ederek çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Kurt yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğim günden beri üyelerimizin haklarını koruyor, sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Bunda da başarılı oluyoruz ve üyelerimiz bizi başkan seçiyor. Aynı şevk ve aynı heyecanla yarınki kongrede de başkanlığa adaylığımı koydum” dedi.

YÖNETİMDE 2 DEĞİŞİKLİK
Yönetimde iki değişiklik yaptıklarını söyleyen Kurt, “Yönetim kurulumuzda Ahmet Eryılmaz, Turan Karakaya, Hasan Pehlivan, Hakkı Yıldırım, Hamit Fenlibay, Hasan Açıkgöz, Murat Sarıkaya ve Yüksel Güzeldal bulunuyor. Bu dönem listemizde yer alan İbrahim Cebeci ve İrfan Büyükerkek’in yerine Turan Karakaya ve Yüksel Güzeldal’ı listemize dahil ettik” diyerek güçlü bir yönetimle seçime girdiklerini söyledi.

SIRA TESİSTE
Bu dönem kooperatiflerin birleşmesini sağladıklarını söyleyen Kurt, “Öncelikle üyelerimizin menfaati için kooperatiflerin birleşmesini sağladık. Bunun için çok uğraştık. Birleşme hemen hemen tamamlandı. Yeni dönemde seçilirsem, kooperatifimiz adına Yeşilova’da aldığımız arsaya bir benzinlik ve tesis yapacağız. Birleşme sonrasında bu tesisi daha çabuk hizmete sokabiliriz. Birleşmeden dolayı tesis olayına çok fazla zaman ayıramadık. Ama yeni dönemde bu tesis olayına ağırlık vereceğiz. İstikrarın sürmesi adına üyelerimizden yeni dönemde de bizlere oy vermelerini istiyorum” dedi.

28 Haziran 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR