İller Bankası yöneticileri İSU projelerini inceledi

İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’ı makamında ziyaret eden İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı M. Bahaettin Kaptan, İSU projelerini inceledi.Projelerden...

BÜYÜT

İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’ı makamında ziyaret eden İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı M. Bahaettin Kaptan, İSU projelerini inceledi.

Projelerden Sorumlu İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı M. Bahaettin Kaptan ve Proje Değerlendirme Dairesi Başkanı Cihan Şimşek, İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’ın daveti üzerine Kocaeli’ye geldi. Bayram, misafirlerine İller Bankası’nın kredi desteği verdiği ve nisan ayında faaliyete alınacak Gebze Atıksu Arıtma Tesisi, bu yıl içerisinde inşaat çalışmalarına başlanacak olan Kandıra Namazgah Barajı ve kurumun Kocaeli genelinde yaptığı altyapı ile teknoloji yatırımları hakkında bilgi verdi.

BAYRAM GEZDİRDİ
Kandıra Namazgah Barajı’nın kurumda sergilenen maketi üzerinde teknik bilgi veren Genel Müdür Bayram, misafirlerine içmesuyu scada ile çalışmaları süren atıksu scada servislerini gezdirdi. Kullanılan teknoloji ve sistem hakkında bilgi alan İller Bankası yöneticileri, Karamürsel’de uygulanan ve bu yıl Gölcük’te uygulanacak olan radyo frekanslı sayaç sistemi ile kayıp kaçağın önlenmesini sağlayan basınç yönetim sistemini de inceledi. Ardından İSU Genel Müdürlüğü’nün 7 gün 24 saat faaliyet gösteren ALO 185 Çağrı Merkezi gezildi.

23 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR