Körfez Ticaret Odası "Akredite Oda" olacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 2001 yılında başlatılan "Oda Geliştirme Modeli" çalışmaları kapsamında gündeme gelen, 2002 yılınd...

BÜYÜT


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 2001 yılında başlatılan "Oda Geliştirme Modeli" çalışmaları kapsamında gündeme gelen, 2002 yılında pilot 10 Odaya uygulanan akreditasyon sistemine Körfez Ticaret Odası da dahil edildi.

Türkiye genelinde yürütülen bu akreditasyon projedeki temel amaç, odalar arasında kalite bilinci yaratmak, oda ve borsaların kapasite ve yeterliliklerini artırarak üyelere sunduğu hizmet kalitesini iyileştirmek, oda ve borsaların profesyonelliklerini ortaya koymasını sağlamak, iş dünyasında oda ve borsaların güvenilirliğini artırmak, Türk ve Avrupa sistemleri arasında uyum sağlamaktır. Tüm Oda ve Borsalarda aynı hizmet kalitesini sağlamayı amaçlayan Akreditasyon sürecinde Körfez Ticaret Odası da 10. Dönem grubu içinde çalışmalarına başlayacak.

“SÜRECE DAHİL EDİLDİK”
Körfez Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, 2013 yılında yaptıkları çalışmalar ile Kalite Yönetim Sistemi belgelerini aldıklarını belirterek, "TOBB tarafından akreditasyon sürecine dahil edildik. Akredite Oda olmak için çalışmalarımızı hızlandıracağız. Üyelerimize etkin hizmet sunmak; Körfez ilçemizin ticaret alanında alt yapısının oluşturulması, her sektörün üretim, hizmet ve kalite düzeylerinin arttırılması için uygun ortamlar hazırlamak ve Körfez ilçemizin ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtımını sağlamak her zaman önceliklerimiz arasında yer aldı. Körfez Ticaret Odası olarak akreditasyon sürecinde çalışmalarımızı titizlikle devam ettireceğiz ve akredite Oda olacağız." açıklamasında bulundu.

19 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR