Gebze’nin 2023’ünü planlıyoruz

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Ali Okur, bir bütün olarak gördükleri Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nın 1-2 yılını değil, 2023’ünü planlad...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Ali Okur, bir bütün olarak gördükleri Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nın 1-2 yılını değil, 2023’ünü planladıklarını söyledi.

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Ali Okur seçim çalışmasına Çayırova’da devam etti. AKP Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş ve parti yöneticileriyle birlikte bu ilçede çeşitli ziyaretler yapan Okur, “Ak kadroların yakaladığı bir istikrar var. Halkımız AK Partiyi hizmetinden dolayı destek veriyor. AK Parti gerçekten milletini seviyor. AK Parti ülkesinin yarınlarını düşünüyor. İstikrarı 2023’e taşımak istiyoruz. Halkımız seçimde yapılan çalışmaları taktir edecektir. Ak kadrolara teslim etmiş olduğu emaneti çok daha güçlendirerek bir daha teslim edecektir. Ak kadrolarda bunları milletine hizmet olarak geri dönüştürecektir.”dedi.

GÜZEL ESERLER
Okur, “Gebze bölgesinin 1-2 yıl sonrasını değil, 2023’nü planlıyoruz. Cumhuriyetimizin 100.yılı için nasıl hedeflerimiz varsa Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası için de var. Milletimizin desteği ile Gebze bölgesi tam manası ile yaşanabilir bir kent haline gelecektir. Bu bölgede dün yapılan yatırımlara baktığımızda yarınlara yönelik birçok alanda yapılacakların göstergesi vardır. Eğitim ve sağlıkta yapılanlar ortada. Bunları Gebzeli, Şekerpınarlı, Darıcalı, Çayırovalılar çok iyi görüyor. Ortaya güzellik çıkıyor, güzel eserler çıkıyor”diye konuştu.

08 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR