Doğa Koleji ilimize geliyor

Türkiye’nin en prestijli eğitim kurumlarından biri olan Doğa Koleji, bir şube de ilimize açacak. Kolej inşası Kavşutlar İnşaat tarafından yapılacak.Tü...

BÜYÜT

Türkiye’nin en prestijli eğitim kurumlarından biri olan Doğa Koleji, bir şube de ilimize açacak. Kolej inşası Kavşutlar İnşaat tarafından yapılacak.

Türkiye’nin prestijli ve başarılı eğitim kurumlarından biri olan Doğa Koleji, ilimize yeni bir kampus yapıyor. Yahya Kaptan’da kurulacak kolej önümüzdeki eğitim ve öğretim döneminden itibaren Kocaeli’de de faaliyete başlayacak. Doğa Koleji, 2002 yılında başarılı eğitimci iş adamı Fethi Şimşek tarafından kuruldu. 9 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye genelinde 7 ile yayılan Doğa Koleji bu gün Bursa’da Hamitler ve Çekirge kampusları, Ankara, Diyarbakır, Batman, Mersin, Sakarya kampusları, İstanbul’da ise Üsküdar, Bostancı, Sarıyer, Acarkent, Yakacık, Kartal, Atakent, Kemerburgaz ve Topkapı kampuslarında başarılı bir şekilde eğitim vermeye devam ediyor.

KAVŞUTLAR İNŞAAT YAPACAK
Hayata geçirdiği “Doğa Konseptli Eğitim Modeli”yle tüm dünyada büyük bir yankı uyandıran Doğa Koleji, kentimize de yepyeni bir soluk getirecek. Yahya Kaptan’da yapılacak olan kolejin inşasını Kavşutlar İnşaat yüklendi. Toplam arazi alanı, 8 bin metrekare, kapalı alanı ise 12 bin 400 metrekare olan kolej inşaatının Eylül ayında bitmesi hedefleniyor. 2011–2012 eğitim ve öğretim yılında ise eğitime başlaması planlanıyor. Kavşutlar İnşaat, kolej tanıtımını yapacağı bir kokteyle duyuracak.

21 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR