MHP, 23 Nisan için bayrak dağıttı

MHP Aile ve Kadından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Özgen Keçeci’nin organize ettiği 23 Nisan Balon Türk Bayrağı dağıtımı programında toplam 300 balon v...

BÜYÜT

MHP Aile ve Kadından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Özgen Keçeci’nin organize ettiği 23 Nisan Balon Türk Bayrağı dağıtımı programında toplam 300 balon ve 300 bayrak dağıtıldı.

MHP Aile ve Kadından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Özgen Keçeci’nin organize ettiği 23 Nisan Balon Türk Bayrağı Dağıtımı dün Yürüyüş Yolu’nda gerçekleştirildi. Düzenlenen programa MHP İl Başkanı Aydın Ünlü eşi ve çocuklarıyla, Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek çocuklarıyla, Kandıra İlçe Başkanı Zekeriya Bayrakdar, il ve ilçe yöneticileri eş ve çocuklarıyla birlikte katıldı. Dağıtımda 300 balon ve 300 bayrak başta çocuk katılımcılar olmak üzere çocuklara dağıtıldı.

“GELİNEN NOKTANIN FARKINDAYIZ”
Aydın Ünlü 23 Nisan Etkinlikleri ile ilgili olarak yaptığı konuşmasında sabah erken saatlerde gerçekleşen Valilik Bahçesi’ne çelenk bırakma törenini eleştirerek “Kocaeli protokolü tarafından dördüncü seviyede İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli tarafından temsil edildik. Bugün millet ve ülkücü camia olarak gelinen noktanın farkındayız. Ana nedenlerle bunu milletimize siyasiler olarak anlatmak zorundayız.Bugün 23 Nisan olması nedeniyle çocuklarımızla Yürüyüş Yolu’nda bir kutlama gerçekleştireceğiz. Ülkemiz MHP ile güvende olduğunu biliyor. Biz bunu tekrar hatırlatacağız. Varız ve var olmaya devam edeceğiz. MHP iktidara geldikten sonra milli bayramlarımız eskiden olduğu gibi üst düzey protokol tarafından yeniden kutlanmaya başlanacaktır” dedi.

“ÖRÜMCEK AĞININ FARKINA VARILMALI”
“Aziz Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ifade ettiği gibi bizler mozaik gibi değil, mermer gibiyiz” diyen Keçeci ise Yürüyüş Yolu’nda etkinlik öncesi yaptığı konuşmasında “ Devletleri yıkmanın en kolay yolu ulusal değerleri parçalayıp, milleti ayrışmaya sürüklemektir. Bir milleti ayakta tutan bir ve beraber yapan milli değerleri dili, bayrağı ve ulusal bayramlarıdır. Aynı ulusun birer ferdi, aynı devletin birer vatandaşı olma düşüncesinin yıkıma uğratıldığı, ülkenin eyaletlere bölünmesi fikirlerinin kirli zihinlerden kopup aramıza salındığı ayrışmaların daha bir keskinleştiği anlarda bizler ulusal değerlerimize, dilimize ve ulusal egemenliğimize daha sıkı sarılmalıyız. Saflarımızı sıklaştırmalıyız. Bu aziz millet çevresine örülen bu örümcek ağının farkına varmalı” dedi.

BALON VE BAYRAK DAĞITILDI
Ulusal egemenliğimizi bizlere kazandıran yokluk ve güçlük devirlerinin kahramanlarına Gazi Mustafa Kemal’e ve silah arkadaşlarına her sene olduğu gibi bu sene de minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” diyen Keçeci Bundan sonraki senelerde de aynı şevk ve heyecanla bütün çocuklarla birlikte 23 Nisan’ı kutlayacaklarını vurguladı. Konuşmaların ardından bayrak ve balonlar çocuklara dağıtıldı.

23 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR