Doğan, Öğretmenler Günü’nü kutladı

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Öğretmenler Günü nedeniyle Yahya Kaptan’da ikamet eden emekli öğretmen Türkan Solan’ı ziyaret etti.Eğitime verdiğ...

BÜYÜTİzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Öğretmenler Günü nedeniyle Yahya Kaptan’da ikamet eden emekli öğretmen Türkan Solan’ı ziyaret etti.

Eğitime verdiği önemle bilinen ve bu alanda yaptığı yatırımlarla her zaman eğitime destek sağlayan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan eğitimcileri de verdikleri emeklerden dolayı yalnız bırakmıyor. Bu kapsamda her fırsatta öğretmenlerle bir araya gelen Doğan, öğretmenler gününde de eğitimcilerin yanında oldu. Başkan Doğan’ın emekli öğretmen Türkan Solan’ın evine yaptığı ziyarette AKP ilçe yöneticisi Sevda Uzun, emekli öğretmenler Fatma Ersoy, Nurten Uysal, Saadet Konuk ve Doğan’ın ablası emekli öğretmen Türkan Uçar da hazır bulundu.

“MİNNETLE ANIYORUZ”
Eğitimcilerin her dönemde var olduğunu söyleyen Doğan, “Bazen anne ve babadan daha fazla öğretmenler yer edinir. Özellikle ilköğretim okulu hayatında olan öğretmenler asla unutulmazlar. Öğretmenlerimize ayrı bir vefa duygusu hissediyoruz. Biz de bugüne kadar, eğitim alanında bir harf öğretmeye çalışanları minnetle anıyoruz. Onlara olan vefa borcumuzu asla unutmayacağız” diyerek tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

26 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR