Kocaeli Bilim Merkezi personeline eğitim verildi

          Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaeli’nde bilimi sevdirmek ve öğretmek için inşa ettiği Bilim Merkezi’nde görev yapacak personelin eğiti...

BÜYÜT

 

 

 

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaeli’nde bilimi sevdirmek ve öğretmek için inşa ettiği Bilim Merkezi’nde görev yapacak personelin eğitimleri devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve TÜBİTAK işbirliğiyle Bilim Merkezi’nde görev yapan personele eğitim verildi. Kocaeli Bilim Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitimlerde personele atölye çalışmaları ile ilgili teorik ve pratik bilgiler verildi.

 

EĞİTMENLER AMERİKA’DAN GELDİ

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Müzeler Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen eğitim programı, Kocaeli Bilim Merkezi’nde gerçekleştirildi. Eğitimleri Kocaeli Bilim Merkezi’nin danışmanlığını yapan dünyanın en büyük bilim merkezi olan Exploratorium’dan gelen Amerikalı iki yönetici verdi.

 

EĞİTİM ÜÇ GÜN SÜRDÜ

Bilim Merkezi personel eğitimleri üç gün sürdü. Eğitimde Amerikalı eğitmenler tarafından Bilim Merkezi personeline Toplum Bilim Programları hakkında genel bilgiler verildi. Bilim Merkezi kimlik ve marka oluşturma yöntemleri, eğitim araştırma ve pazarlama stratejileri ve ziyaretçilerin Bilim Merkezi’nden yeterince faydalanabilmesi konuları eğitimde anlatıldı. Kocaeli Bilim Merkezi’ndeki eğitim programına TÜBİTAK, Konya Bilim Merkezi, Bursa Bilim Merkezi, Kayseri Bilim Merkezi personeli katıldı.

01 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR