Ersoy’dan Ayaz’a övgü

  Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın geçtiğimiz günlerde resmi olarak açıklanan AKP  Başiskele Belediye Başkanı adaylığı üzerine Hizmet İş Sen...

BÜYÜT

 

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın geçtiğimiz günlerde resmi olarak açıklanan AKP  Başiskele Belediye Başkanı adaylığı üzerine Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı İdris Ersoy ve yönetim kurulu üyeleri İbrahim Özkaraaslan, Muharrem Subaşı, İbrahim Çınar, Tuğrultan Çağdaş, Başiskele Sendika Temsilcileri Aşkın Doğan, Şamil Ağsakallı, Sezgin Özgür, Biaş Şirketi işyeri temsilcileri Yüksel Civelek, Ömer Başoğlu, Engin Ceyhan ve Mustafa Öksüz Başkan Ayaz’ı makamında ziyaret ederek tebrikte bulundu.

“İLKLERİ YAŞADIK”

Tebrik ziyaretinde Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı İdris Ersoy: “ Biz Hizmet iş Sendikası Kocaeli Şube yönetimi olarak başkanımızın adaylığını tebrik ediyoruz.  Başiskele’de 5 yıllık süre içerisinde Başkanımızın çalışan ekibine verdiğini önemi gösterir uygulamalar ile ilkleri yaşadık. Türkiye’de ilk uygulama örneği taşıyan Biaş şirketi gibi taşeron işçilerin de aynı haklardan yararlanması hakkını veren ve 310 kişinin bu kapsamda sendikalaşması noktasında önünü açan Başkanımıza tekrar teşekkür ediyoruz.

ÖRNEK ÇALIŞMALAR

Başiskele böyle bir belediye başkanına sahip olduğu için çok şanslı. 5 yılda gerçekleştirdiği birçok hizmet ile başta Kocaeli olmak üzere tüm Türkiye’ye örnek uygulamaları kazandırmış oldu. Yeni adaylık sürecinden sonra da önümüzdeki 5 yıl içinde de Başkanımız Hüseyin Ayaz yine birçok ilklere imza atacak ve Başiskele’liler yine birçok ilki yaşama şansı bulacak” dedi.

02 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR