Genç iş kadınları Doğan’ın konuğu oldular

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Genç İş Kadınları Derneği (GİKAD) Başkanı Seda Ünal ve yönetim kurulu üyelerini, Gölkaypark’ta ağırla...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Genç İş Kadınları Derneği (GİKAD) Başkanı Seda Ünal ve yönetim kurulu üyelerini, Gölkaypark’ta ağırladı. Kahvaltılı toplantıda GİKAD yönetimi ile bir araya gelen Başkan Dr. Nevzat Doğan “Kadınların iş dünyasında, siyasette, sanatta, sporda ve tüm meslek dallarında daha fazla ve etkin bir şekilde yer almaları istiyoruz. Dünyada ve ülkemizde kadınların ne kadar başarılı olduklarını hep birlikte görüyoruz. Bu trendin devam etmesi için kadınlarımıza önemli görevler ve sorumluluklar düşmektedir” diyerek belediye olarak her zaman kadınların yanında olduklarını söyledi. Başkan Doğan, Kocaeli Genç İş Kadınları Derneği üyelerini yaptıkları etkinliklere de davet etti.

İZMİT’İN ÇEKİM MERKEZİ
İzmit Belediyesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve başarılı bulduklarını belirten GİKAD Başkanı Seda Ünal da “Su sporları, kahvaltı, dinlenme, eğlenme, balık tutma, bisiklet turları, düğün ve cemiyetlerin yapılabildiği, kısacası toplumun her kesimine hitap eden Gölkaypark için fazla söze gerek duymuyoruz. Burası mükemmel bir yer ve İzmit’in çekim merkezi olmuş. Ayrıca kadınlara sözde değil uygulamaları ile değer ve destek veren başkanımıza Cephanelik’te yapacağı Kadın Yaşam Merkezi için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

NEY DİNLETİSİ
Kahvaltıdan sonra GİKAD üyesi Rukiye Deringöz’ün ney dinletisi katılımcılara duygu yüklü anlar yaşattı. Gölkaypark’taki kahvaltıda GİKAD Başkanı Seda Ünal’ın yanı sıra derneğin genel sekreteri Hilal Dağdeviren, üyeler Şule Kahraman Demircioğlu, Nagihan Bilgin, Aylin Yiğit, Nuriye Altaş, Melek Dal, Sare T&ürkdoğdu, Esra Ertuğ Köşkdere, İlkay Ertuğ Kanca, Ebru Öger, Şaziment Algan, Sevgi Mandıralı, Yeliz Çuhadaroğlu,Funda Özkan ve Rukiye Deringöz hazır bulundular.

18 Temmuz 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR