Milletvekili Aygün, Başkan Yıldırım’la ziyaretlerde bulundu

Ziyaret sırasında Karamürsel’e yapılan yatırım çalışmaları hakkında bilgi alan Vekil Zeki Aygün, Kutsal topraklara giderek Umre ziyaretinde bulunan B...

BÜYÜT

Ziyaret sırasında Karamürsel’e yapılan yatırım çalışmaları hakkında bilgi alan Vekil Zeki Aygün, Kutsal topraklara giderek Umre ziyaretinde bulunan Başkan Yıldırım’ı tebrik etti.

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyaretin ardından Ak Parti Kocaeli Milletvekili ve Milletvekili adayı Zeki Aygün, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Ak Parti İlçe Başkanı Recep Demirel ile birlikte Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım yapmış olduğu konuşmada “Önemli bir seçimin arifesindeyiz. Sadece Milletvekili adaylarımızın, belediye başkanlarımızın, ilçe başkanlarımızın saha da dolaşmasıyla Ak Partili çalışma sistemi tamamlanmıyor.  

Bu seçim Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşında söylediği gibi “Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır, o satıh bütün vatandır”. İnanın bu seçim Ak Parti’nin satıh seçimidir.  Ak Partili olan herkes, gönlünü Ak Parti’ye veren Recep Tayyip Erdoğan’a inanmış, bu ülkenin kurtuluşuna, dünyadaki Müslümanların kurtuluşuna inanmış, Türkiye’nin geleceğine inanan her bireyin mücadele etmesi gerekiyor.


TÜRKİYE’NİN GELİŞİMİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Muhalefet partilerinin söylediği saçma sapan vaatleri, bulunduğumuz kahve ortamlarında onların ağzından söyleyen insanlara cevap vermeliyiz. Ortalığın boş olmadığını onlara gösterin. Muhalefetin söylediği bu saçma sapan vaatlere karşı bir nefer olarak Ak Parti’yi korumak zorundayız. Geri adım atarak bu işler olmaz, çünkü bu işin şakası yok. Karşımızda sadece Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve bir HDP yok. Paralel çete ile beraber dünyanın bütün ülkeleri beraber şu anda bizim karşımızda duruyor.

Almanya, İngiltere,  Fransa’nın tutumunu biliyorsunuz. Şuanda herkes kılıçlarını kuşanmış geziyor.  7 Hazirana da kadar Türkiye’nin gelişimi, İslamiyet’in yükselişi davası için çalışacağız.


MUHALEFET YATIRIMLARDAN BAHSETMİYOR

Yapılan yatırımlara bakın, Türkiye Cumhuriyetinin en büyük projesi Körfez Geçiş Köprüsünden bahseden var mı? İslam aleminin en büyük hayali olan boğazın altından geçiş yapıldı, üçüncü köprü yapıldı, üçüncü hava limanı yapıldı, bunları konuşan var mı?

Her sene 45 milyar lira enerji için para harcıyor. Biz atom santralini yapınca bu para cebimizde kalacak. Fakat bir tane muhalefet lideri çıkıp atom santrali yapılıyor bir tane de ben yapacağım demiyor” dedi.

 

AYGÜN “TÜRKİYE EKONOMİSİ BÜYÜYOR”

Ak Parti Kocaeli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Zeki Aygün yapmış olduğu konuşmada Türkiye’nin ekonomisinin gün geçtikçe güçlendiğini belirterek “Atatürk’ün Göklere hakim olan dünyaya hakim olur” sözünde olduğu gibi ülkemiz yerli uçak üretiminde % 70 oranında imalat yapmaya başladı. Uçaklarımızın bilgisayar yazılımlarını artık biz yapıyoruz. Türkiye bunu başardı, bağımsızlık budur” dedi.


TUBİTAK BİLİM FUARI AÇILDI

Ak Parti Kocaeli Milletvekili ve Milletvekili adayı Zeki Aygün, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Ak Parti İlçe Başkanı Recep Demirel ile birlikte 4 Temmuz Şehit Hüseyin Güldal Ortaokulu tarafından hazırlanan TUBİTAK Bilim Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi. Karamürsel Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirilen fuarı gezen protokol üyeleri öğrencilerin deneyleri hakkında bilgi aldı.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili ve Milletvekili adayı Zeki Aygün ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım öğrencilerle yakından ilgilenerek tebrik etti.

 

Ak Parti Kocaeli Milletvekili ve Milletvekili adayı Zeki Aygün, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Ak Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın ve beraberindekiler ile birlikte Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Meslek Yüksek Okulu ve Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu, Karamürsel Kaymakamlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulundular.

07 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR