Zeytinoğlu "Diğer illere göre daha iyi durumdayız"

  Kocaeli Sanayi ve İşadamları Derneği (KOSİAD), Wellborn Luxury Otel’de bulunan Kaptan Köşkü’nde aylık yemekli toplantıda bir araya geldi. Toplantıya...

 

Kocaeli Sanayi ve İşadamları Derneği (KOSİAD), Wellborn Luxury Otel’de bulunan Kaptan Köşkü’nde aylık yemekli toplantıda bir araya geldi. Toplantıya konuşmacı olarak katılan Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, KOSİAD üyelerini sanayi ve ekonomi hakkında bilgi verdi.

 

“NİCELİKTEN ÇOK

NİTELİK ÖNEMLİ”

 

Dostluk yemeği KOSİAD Başkanı Kubilay Kırman’ın açılış konuşmasıyla başladı. Konuşmasına yemeğe hatılan herkese teşekkür ederek başlayan Kırman, derneğin en önemli felsefelerini yemeğe katılanlarla paylaştı. Kırman, bu toplantının amacı üyeler arası iletişim kurmak olduğunu belirterek, Kocaeli’nin marka değerinin artırılmasına herkesin katkı vermesi gerektiğine dikkat çekti.

 

ÜYE SAYISI 100 OLDU

 

Siyasetsiz bir ortam yaratmak istediklerini söyleyen Kırman,“86’yla başlayan üye sayımız 100’ü geçti. Bunun haklı gururunu yaşıyoruz.  Geçmiş dönemlere de teşekkür ediyoruz” dedi Kırman, onların açtığı yolda ilerlediklerini üylerinden aldığı gücü yine üyelerine veren bir dernek olduklarını belirtti.

 

İLK 500’TE 92

KOCAELİ FİRMASI

 

Dostluk yemeğinde konuşan KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Türkiye standartlarında 92 firma ile ilk 500’de olduklarını belirterek, diğer illere göre daha başarılı olduklarını söyledi. Zeytinoğlu, “KSO, uluslararası odalarda Türkiyeyi temsil eden tek oda. Hedeflerimizi yerine getiriyoruz” dedi. Soysal sorumluluk projelerinden de bahseden Zeytinoğlu, 6 aylık emanet işçi sistemiyle engelileri iş hayatına kazandırdıklarını , 60 engelli işçinin 11’ni zihinsel engelliler oluşturduğunu  belirtti.  Yemek, Ayhan Zeytinoğluna verilen plaketle sonlandırıldı.

27 Mayıs 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR