Körfez Kültür Merkezi tamamlanıyor

Körfez ilçesinde yapımı devam eden Körfez Kültür Merkezi tamamlanma aşamasına geldiKocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Körfez’de yapımını sürdürdüğü kül...

BÜYÜT

Körfez ilçesinde yapımı devam eden Körfez Kültür Merkezi tamamlanma aşamasına geldi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Körfez’de yapımını sürdürdüğü kültür merkezi tamamlanma aşamasına geldi. Körfez ilçesinde inşa edilen kültür merkezi 2 bin 500 metrekarelik kullanım alanına sahip olacak.

2 BÜYÜK SALON
Yapımı büyük oranda tamamlanan Körfez Kültür Merkezi’nde 500 kişilik düğün salonu ve 300 kişilik çok amaçlı salon ile 3 etüt odası bulunacak. Ayrıca kültür merkezinde 2 adet grup çalışma salonu, kütüphane, bilgisayar laboratuarı, idari ofisler ve 94 araçlık otopark yer alacak. Dış boyası yapılan binanın çevre düzenlemesi yapılacak.

ÇOK AMAÇLI MERKEZ
Öte yandan kompleksin zemin katında kadın emeği satış reyonları, muhtarlık irtibat bürosu, İSU bürosu, zabıta hizmetleri birimleri, kiralık-ticari idari ofisler bulunacak. Körfez Kültür Merkezi’nin 1’nci katında ise kadın eğitim ve çocuk etüt merkezi ile kütüphane, iki adet sinema ve seminer salonu hizmet verecek.

13 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR