Akar: Esnaf kalkınırsa, Türkiye kalkınır

Bekirdere Üçyol mevkiinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, bol bol şikayet dinledi. Gezisi sırasında esnafın ön...

Bekirdere Üçyol mevkiinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, bol bol şikayet dinledi. Gezisi sırasında esnafın önemine değinen Akar, “Esnaf kalkınırsa, Türkiye kalkınır. Bu nedenle; CHP iktidarında öncelikle esnafı kalkındıracağız. Esnafın rekabet gücünü, yaşam standardını artıracağız” dedi.

 

“ADİL PİYASA KOŞULLARI OLUŞACAK”

Adil rekabet ortamı sağlayarak küçük esnafı koruyacaklarının altını çizen Akar, “Emekli olmuş, ancak işine devam eden esnafa Sosyal Güvenlik Destek Primi ödetmeyeceğiz. Prim borcu olan esnafın da sağlık hizmetlerinden faydalanmasını sağlayacağız. Sosyal güvenlikte norm ve standart birliğini sağlayarak, esnaf aleyhine olan farklılıkları ortadan kaldıracağız” diye konuştu.

 

UMUDUN ADI CHP OLDU

Seçim kampanyasına ilişkin açıklamalar da bulunan Milletvekili Haydar Akar, “Sıkıntıların tek çaresi, milletin tek umudu CHP’dir. Halkımıza bunu anlatmaya çalıştık. Kötü gidişe dur diyecek tek parti CHP’dir. Halkımız için CHP’nin bir umut olduğunu görüyoruz. Çünkü milletimiz kısır tartışmalardan bıktı ve artık yaşanacak bir Türkiye, sorunları olmayan bir Kocaeli istiyor. CHP iktidarının hazır olduğunu ve 1 Kasım seçimlerinde de vatandaşın artık yoksulluktan, yolsuzluktan, mutsuzluktan yana değil, umuttan yana, emekten, vicdandan yana karar vereceğini düşünüyoruz. 2 Kasım günü ülkemizde huzur ve barış hakim olacak” dedi.

30 Ekim 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR