Bekir Boz, Malta Muhtar Adayı

Bekir Boz, Malta Mahallesi’nden muhtar adayı oldu. Adaylığını açıklayan Boz, kendisini yalnız bırakmayan mahallelilere mantı ikram etti.Bekir Boz, Mal...

BÜYÜT

Bekir Boz, Malta Mahallesi’nden muhtar adayı oldu. Adaylığını açıklayan Boz, kendisini yalnız bırakmayan mahallelilere mantı ikram etti.


Bekir Boz, Malta Mahallesi’nden muhtar adayı oldu. Mahallelinin yoğun ilgisi altında adaylığını açıklayan Boz, kendisini yalnız bırakmayan mahalle sakinlerine mantı ikram etti.

“MAHALLEDE SORUN ÇOK”
Adaylık konuşması yapan Bekir Boz, mahallenin sorunlarını hatırlattı. “Mahallemizde ulaşım sorunu var” diyen Boz, “İki otobüs hattımız kaldırıldı, yollarımız bozuk” diye konuştu. Sokak aydınlatmalarının da sıkıntılı olduğunu ifade eden Bekir Boz, “Aylarca sokaklarımız kapkaranlık yaşadık. Hâlâ da hepsi tam çalışmıyor” dedi. Malta Mahallesi’nde sosyal tesis sorunu da olduğunu belirten Boz, “Ailemizle, arkadaşlarımızla oturup bir çay içebileceğimiz bir yer yok” şeklinde konuştu.

GELECEĞİ DAHA GÜZEL MAHALLE
Muhtar Adayı Bekir Boz, “Azim ve inançla geleceği daha güzel bir mahalle için” sloganı ile yola çıktığını vurgulayarak, “Bugün benim tecrübemi, tahsilimi ve azmimi hizmet anlamında değerlendirme günüdür. Gücüm, sizlerden gelen destek ve bu desteğe olan saygımdır” diye konuştu. Mahallenin eksiklerini ve sorunlarını çok iyi bildiğini belirten Boz, bu sorunların çözümünde, herkesin katkı sağlaması için katılımcı bir yönetim anlayışıyla, mahalleli ve muhtarlığı kucaklaştırmak istediğini ifade etti.

“MUHTARLIK SİYASET ÜSTÜDÜR”
“Muhtarlık siyaset üstü bir kurumdur. Halk arasında muhtarın siyaseti olmaz derler doğrudur” diye konuşan Boz, muhtar seçildiği takdirde asla ayrımcılık yapılmayacağını söyledi. Muhtarlığa gelen bilgilerin hemen halkla paylaşılacağını belirten Boz, “Belediyemiz ile uyum içerisinde mahallemizin sorunlarına çözüm olmaları zeminini geliştirecek bir ortam yaratacağız” dedi.

“AMAÇ YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMAK”
“Güler yüzlü ve bilgi birikimli bir ekiple insan haklarına saygılı, sizin derdiniz bizim derdimiz anlayışıyla, şeffaf bir yönetimle hedefimiz; çocuklarımıza, torunlarımıza temiz, düzenli ve yaşanılabilir bir mahalle bırakmak için hizmet vermektir” diyen Bekir Boz, mahallenin yaşam kalitesini arttırmak için bütün mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini söyledi.

ELLERİYLE MANTI DAĞITTI
Bekir Boz’un adaylık konuşmasının ardından mahalleliye kendi elleriyle mantı dağıtıldı. Evli ve 2 çocuk babası Bekir Boz, 1968 İzmit doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Boz, 2001’den beri Malta Mahallesi’nde ikamet ediyor.

09 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR