Avrupalı eğitimciler Körfez’de

        Avrupa Birliği Comenius Projesi “Kültür ve Halk Oyunları” kapsamında Körfez’de bulunan Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Slovakyalı mis...

BÜYÜT

 

 

 

 

Avrupa Birliği Comenius Projesi “Kültür ve Halk Oyunları” kapsamında Körfez’de bulunan Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Slovakyalı misafirler, Mimar Sinan İlkokulu Müdürü Kadir Zorlu’nun eşliğinde Körfez Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdiler.

 

SORULARI YANITLADI

Konuklarıyla yakından ilgilenen ve uzun süre sohbet eden başkan yardımcısı Musa Yüksel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yüksel farklı kültürlerin buluşmasının dünyayı daha barışçıl ve yaşanılır bir yer haline getirmesi açısından taşıdığı öneme değindikten sonra konuklarının Körfez ile ilgili sordukları soruları da cevaplandırdı.

 

BAŞKANLAR UĞURLADI

Yabancı konuklar, Musa Yüksel ile yapılan görüşmelerinin ardından Körfez Belediyesi’nde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ile bir araya gelerek kısa bir süre görüşme imkanı buldular.

29 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR