Korkmaz: Servis araçları her gün yüzlerce can taşıyor

Korkmaz’ın bu kez konukları Kocaeli Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Taşçı ve yönetimiydi. Korkmaz, her gün yüzlerce insanın serv...

BÜYÜT

Korkmaz’ın bu kez konukları Kocaeli Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Taşçı ve yönetimiydi. Korkmaz, her gün yüzlerce insanın servis araçlarını kullandığını belirterek, “Servis aracı esnafımız ve bu araçları kullanan şoförlerimiz her gün çok önemli bir görevi yerine getiriyor” dedi.


KORKMAZ’IN KONUKLARI

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, 9 Kasım’da gerçekleşen olağan genel kurulun ardından birçok sivil toplum örgütü başkan ve temsilcilerini ağırladı. Korkmaz’ı tebrik edenler arasında Görme Engelliler Dayanışma Derneği, Türk Diyanet Vakıf-Sen, Türk-İş, köy muhtarları ve belediye meclis üyeleri vardı. Korkmaz’ın önceki günkü konukları ilimizde önemli bir görevi yerine getiren, her gün yüzlerce can taşıyan Kocaeli Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Taşçı ve yönetimi kurulu üyeleriydi.

 

ZİYARET İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti İzmit İlçe Başkan Yardımcıları Özcan Aygün, Yusuf Yıldız, Erdoğan Şentürk ve yönetim kurulu üyesi Ertuğrul Yavuz’un da hazır bulunduğu ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Taşçı’nın yanında da yönetim kurulu üyelerinden Osman Akbal, Necdet Yıldız ve Faruk Alak vardı. Başkan Korkmaz, servis araçlarını hür gün yüzlerce insanın kullandığını belirterek, “Bu önemli görevi yerine getiren şoförlerimize, işletme sahibi esnafımıza kolaylıklar diliyorum. Bu ziyaretleri ile bizleri onurlandırmışlardır” dedi.

30 Kasım 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR